2013 Android en iyi oyun uygulamaları seçildi. Bildiğimiz gibi akıllı telefon teknolojileri her geçen gün çok daha geniş kitlelerce kullanılmaya devam ediyor. Bununla dolaylı olarak bu sistemler için geliştirilmiş olan uygulamaların kalitesi de fazlası ile artmaktadır. Android 2013 yılının genel anlamda değerlendirmesini ekibi tarafından yapmaya başlamıştı ve sonuçlar açıklanmaya dahi başladı.

Android oyunları her zaman için insanların en çok ilgi gösterdikleri konulardan birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebilmekteyiz. Özellikle Facebook ile senkronize çalışan oyunlar her zaman için fazlası ile ilgi görmüştür. 2013 yılı için ele geçen veriler ise aslında çok da şaşırtıcı olmayacak türden bilgiler içeriyor. Şimdi dilerseniz 2013 yılının en popüler oyunlarını daha yakından inceleyelim.

  1. Candy Crush Saga
  2. Knights of Dragons
  3. Bejeweld Blitz
  4. Flick Click Football
  5. Avengers Alliance
  6. Minecraft
  7. Top Eleven
  8. Clash of Clans
  9. Hobbit: King of Middle Earth

En İyi Android Oyun ve Uygulamaları

En iyi android uygulama ve oyunlarını sizler için seçtim.
Grand Theft Auto: San Andreas
GTA: San Andreas kısa süre önce Android platformu için yerini aldı. Yenilenen grafikleri ve dokunmatik cihazlar için ayarlanan farklı kontrol sistemleri ile kendine bağlayan oyunlardan biri.

Candy Camera for PhotoShop

Android telefon ve tabletlerinizde fotoğraf çekmenin daha iyi hali olan Candy Camera for PhotoShop uygulaması sayesinde daha kolay ve rahat bir şekilde çok daha güzel fotoğraflar çekebileceksiniz. Güzellik kamerası olarak adlandırabileceğimiz bu uygulama ile çok sayıdaki işlemi yapabilirsiniz.
Resimlerinize gerçek zamanlı olarak 30′dan fazla sayıdaki birbirinden güzel filtreleri ekleyebilirsiniz.

Tyrant Unleashed

Başarılı grafikler ile hazırlanan bu oyunda birimlerinizi, komutanları ve orduyu güçlendirmeniz gerekiyor. Bunun içinde farklı yapıları geliştirmeniz gerekiyor. Kendi stratejinizi uygulayacağınız ve savaşacağınız güzel oyunlardan biri. Ayrıca ödüllü etkinlikler ile de ödüller kazanma imkanınız bulunuyor. Durmayın büyük ordularınız ile düşmanlarınızı yenin.

Android Cihaz Yöneticisi

Android işletim sistemli tablet veya telefonunuzu bulamıyorsunuz veya kaybetti iseniz Android Cihaz Yöneticisi uygulaması tam size göre. Uygulama ile cihazınızın nerede olduğunu görebilir ve birçok farklı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

şeklinde bu mükemmel oyunları sıralandırabilmekteyiz. İlerleyen süreçte diğer uygulamalar ile ilgili detaylar da sizlerle birlikte olacaktır. Sitemizi takip etmeye devam edin.