İş yaşamında ya da günlük hayatta seçiminizi resmi giyim tarzından yana kullanıyorsanız 2016 modası ile de yakından ilgilenmeniz gerekiyor. Çünkü modern bir görünüm sergilemenizin temel koşulu en yeni erkek takım elbisemodellerinin hangi trendlere sahip olduğunu bilmenizden geçiyor. Yeni sezon modellerde öncelikle kesim olarak slim fitin tercih edildiğini belirtelim.

Yeni Takım Elbiselerde Slim Fit Modası

Slim fit erkek takım elbisemodelleri her yaş grubu tarafından tercih edilebilir. Genellikle bu kesimin dar bir giyimi beraberinde getirdiği düşünülür. Oysa slim fit sadece fazla olan parçaların kullanılmaması ile elde edilen bir kesimdir. Yani giydiğinizde dar bir kıyafet giymiş gibi hissetmeyeceksiniz.

Ceket ve pantolon boylarında da çok az miktarda bir kısalma meydana geldiğinden birkaç yılın takım elbiselerinden çok daha farklı bir görünüm ortaya çıkabiliyor. Renk seçenekleri bu sene oldukça geniş. Lacivertten siyah tonlarına, bej renginden krem rengi tonlarına kadar aradığınız her renkte takım elbiseyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Modelleri incelemek ve takım elbise modası hakkında bilgi edinmek için http://www.damattween.com/erkek-takim-elbise.htmladresine tıklayabilirsiniz.