Alias – Allegiance
Bir casusluk dizisi olan Alias, bu tür dizilerin ünlü yapımcısı J. J. Abrams tarafından çekildi. 2001 yapımı olan dizi günümüzde yayın hayatına devam etmiyor. 5 Sezon boyunca izleyicileri ekrana kilitleyen dizi sonrasında etkileyici de bir final yaptı. CIA odaklı olan bu diziyi kaçırmamalısınız.

alias final
42 Dakikalık üç bölüm yaparak sonrasında ara veren Allegiance dizisi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. İlk 3 bölümüyle oldukça etkileyici bir deneyim sunan dizi 2015 yılının en etkileyici dizilerinden bir tanesi. Casusluk ve dram içeren dizinin ilk üç bölümünü ve sonrasını HD yabancı dizi izle sitelerinden izleyebilirsiniz.
Bu dizi izleme sitelerini seçerken oldukça ayrıntıcı olabilirsiniz. Etrafta onlarca dizi izleme sitesi olduğundan çok sayıda dizinin güncel yayınını yapan, HD yayın imkanı sunan, mobil dizi izle imkanı bulunan dizi izleme sitelerini tercih edebilirsiniz. http://www.dizisub.com/ sitesi bu gelişmiş sitelerden bir tanesi. Aradığınız bir diziyi bu sitede bulamama gibi bir ihtimaliniz söz konusu bile değil. Her kategoride onlarca diziyi rahatça izleyebilirsiniz.