Günümüzde istediğiniz zaman  istediğiniz yerde oyun oynamak artık daha kolay.Çünkü Adroid işletim sistemlerinde android oyun indirip zamanınızı çok eğlenceli bir hale getirebiliyorsunuz.

Akıllı telefon ve tabletler arasındaki teknolojik üstünlük savaşı, mobil oyunlarda da kendisini gösteriyor. “iOs mu, Android mi” derken karar vermekte zorlandığımız anların sayısı hiç de az değil. Biz de bu karar sürecine yardımcı olmak amacıyla Android işletim sistemine sahip cihazlarda oynayabileceğiniz en iyi oyunlar her gün dahada gelişiyor.Şimdi sizlere günümüzde en popüler android oyunlarından bir kaçını önerebilirim

Granny Smith – Granny Smith, elmalarını çok sevmektedir, fakat hırsızın birisi bahçesinden elmalarını çalmaktadır! Bayan Smith’e bahçesiyle şehir arasında gidiş gelişlerinde yardım ederek meyvesinin peşindekileri yakalamasını sağlayın. Elmaları hırsızdan önce siz ele geçirin! 4 ayrı seçenekle 57 farklı seviyenin mevcut olduğu oyunun bağımlısı olacaksınız.

Angry Birds Star Wars – Hangi işletim sistemi olursa olsun, eğer en iyi oyunlar listesi yapılıyorsa, Angry Birds serisinin herhangi bir oyununa yer vermemek haksızlık olurdu elbette. Konum değişse de kızgın kuşlarımızın maceraları ara vermeden devam ediyor. Üstelik bu sefer bilim kurgu aşıklarının köşe başı eseri Star Wars’dan öğeler eşliğinde süren heyecan, Android işletim sistemli cihazlar için de en favori oyunlar listesinde.

Anomaly Warzone Earth HD – Anomaly Warzone Earth oyununun Android versiyonudur. Oyunun amacı kaynakları kullanarak savunma yapmaktır. Seviyen yükseldikçe yeni kaynaklar silahlar ve tabiki de yeni düşmanlar sizi bekliyor olacak.

Flick Golf Extreme – Dünyanın en ektrem parkurlarını fethetmeye hazır mısınız? Büyük kanyonlar, buzdağlarının zirveleri veya hareket halindeki bir savaş uçağı sizi bekliyor! Adrenalin tutkunları üzerinde bağımlılık yaratan Flick Golf Extreme’i oynamak ise son derece kolay. Başarılı olmak için parmağınızla sürüklediğiniz golf topunu deliğe sokmanız yeterli.

Kingdom Rush – Beğenilerek oynanan fantastik öğelerle süslü aksiyon savunma oyunu Kingdom Rush, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarda oynanabiliyor. Öyleyse, krallığınızı ork orduları, troller, kötü büyücü ve diğer saldırganlara karşı savunmak için destansı bir yolculuğa hazır olun!

Modern Combat 4: Zero Hour – GameLoft firmasının kullanıcılarına sunduğu mobil platformlar üzerindeki en iyi FPS oyunu olduğu belirtilen Modern Combat 4: Zero Hour, kaliteli, gerçekçi ve akıcı gidişatıyla tüm oyunseverlerden tam not aldı. Gameloft’un üzerinde 1 yılı aşkın süre çalıştığı oyunun yapımında tamamen gerçek silahlar ve gerçek insanlar üzerinden modelleme şeklinde birebir olarak tasarlandı.