Ankara Vinç Kiralama 1996 yılında kurulan firmamız, kurtarma aracı ile işe başlamıştır. 1996 tarihinde şirketimizin kuruluşu yapılmıştır. Kiralık vinç, mobil vinç, sepetli vinç, vinçli kamyon, forklift, hiyap işletmeciliğinde lider firmamız Ostim sanayi bölgesinden Türkiye ve yurtdışına vinç kiralamaktadır. Firmamız sektörde sağladığı güveni, özenli ve titiz çalışması sayesinde kazanarak. önde gelen vinç ve kurtarma hizmeti veren şirketler arasında yerini her zaman korumuştur. Amacımız en iyi hizmeti iş kazası olmadan zamanında ve en ucuza verebilmektir. Şimdi yükünüzü daha emniyetli ve yükseklere güvenle çıkmak için bizi tercih edin.

MAKİNE PARKIMIZ

Ankara da bulunan makine parkımızda, 16 adet sepetli vinç, 14 adet Grove marka Mobil Vinç, 10 Adet Makaslı Platform, 28 Adet Kamyon Üstü Hiyap Vinç bulunmaktadır. Vinçlerimizin periyodik bakımları aksatılmadan gerçekleştirilmekte olup, tüm operatörlerimiz iş güvenliği eğitimi almıştır. Operatörlerimiz alanında en az 10 yıl tecrübelidirler. Tüm kiralık vinç ihtiyaçlarınız için iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarından vinç kiralama teklifi isteyebilirsiniz. Kiralık Vinç Ankara.

Ankara Kiralık Vinç bünyesinde çift kırmalı halat tamburlu, platformlu ve sepetli çeşitli tonaj ve bom uzunluklarına sahip hidrolik vinçler (hiyaplar) bulunmaktadır. Vinçlerimiz ile dükkan, torna tezgahı, tabela montajı, pres, konteynır, tüm sanayi makinalarınız, insan gücünün yetmediği eşya alet edevatın yükleme boşaltma işleri yapılmaktadır. Vinçlerimiz ihtiyaca göre saatlik günlük ve aylık kiraya verilmektedir. Hedef Vinç bünyesinde bulunan oto kurtarma araçlarımız ve vinçlerimizle başta ANKARA olmak üzere tüm TÜRKİYE genelinde hizmet vermekteyiz.

Ankara Sepetli Vinç Kiralama faaliyeti gösterdiği sektörler,Ankara kiralık vinç, kiralık hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı – üst yapı Hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, vinçle konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, demontajı işleri şeklinde sıralanabilir.

Ankara Asansörlü Vinç Kiralama Tüm kiralık vinçlerimiz Ulaştırma Bakanlığı K1 yetki belgesine sahip olup, hiyap vinç operatörlerimiz; alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Ulus Vinç ’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir.( TÜV-SÜD – TEAM PREVENTSERFİFİKALI ve TÜRKAK AKREDİTELİ) Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.