Servis firmalarını detaylı bir şekilde araştırmaya devam ediyor ve siz değerli ürün kullanıcılarına da bu konuda bilgi vermeye çalışıyoruz. Arçelik marka ürünleriniz ile ilgili sorunlarınız için sizlere en iyi şekilde yardımcı olan ve bu yardımın yanı sıra ücretsiz teknik destek hizmeti ile de göz dolduran Özel Arçelik Servis Ankara firması, deneyimli ekibi ile bu işi on yıldır yapmaya devam ediyor.

Firma ile tanışmam, açıkçası online adresler sayesinde oldu ve firmaya ait olan web sitesini inceledikten sonra bu firmanda hizmet almaya karar verdim. Aldığım hizmet sonrası ürünümün var olan sorunu kısa sürede çözüldü ve o günden bu yana hiçbir sorunla karşılaşmadım. Kaliteli bir ekip ve kaliteli bir firma ile çalıştıktan sonra hiçbir sorun yaşamıyorsunuz, buna emin olabilirsiniz ancak daha da önemlisi Arçelik marka ürünlerinizin 1 yıl da garanti belgesi elinize geçiyor.

Bu belge ile birlikte firmadan ücretsiz ek hizmet alma hakkına sahip oluyorsunuz, yani farklı sorunlar karşınıza çıktığında sizler de 444 14 94 numaralı telefondan firmaya ulaşarak sorunu iletebilir ve firma ekiplerini yeniden davet edebilirsiniz. 1 sene içerisinde herhangi bir sorun yaşamadım ve yaşamayacağımı da çok iyi biliyordum çünkü gerçekten kaliteli hizmet sundular ve yaptıkları işin muazzam olduğu ortadaydı. Sizler de servis hizmetini kaliteli bir adresten almak ve bu kaliteye çok daha uygun rakamlar ile ulaşmak isterseniz bu adresi tercih edebilirsiniz.

İletişim numarası üzerinden ulaşabileceğiniz firma, her türlü soru ve sorun için sizlere destek veriyor ve yardımcı oluyor. Hafta içi olduğu gibi hafta sonu da teknik destek hizmeti sunan bu adresi sizler de listelerinize alabilirsiniz.