Arızalarınıza Bilimsel Müdahale

Bilirsiniz ki beyaz eşya çeşitli kategorilere sahip olan ürünlerden oluşmaktadır. Bu nedenle firmamız servis verdiği beyaz eşya gruplarında tanımlama yapma ihtiyacı duymuştur. Bu ürünler Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, ocak, süpürge gibi temel ürünler ve tost makinesi, robot, meyve baskısı, karıştırıcı, çırpıcı gibi küçük ev aletleri ayrıca, derin dondurucu, klima, şofben, termosifon, su arıtma cihazı gibi ürün çeşitlilikleri firmamız servis hizmetleri arasında yer alır. Kaynarca Arçelik Servisi hizmet kalitesine bu içerikle devam etmektedir.

Ataşehir genelinde tüm ilçe ve semtlere eğitimli teknisyenlerimizle profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Beyaz eşyalarınız gerekli hassasiyet ile tamir edilmektedir. Ürün çeşitliliğimiz gelişen teknolojiye uyumluluğumuz, kalite ve içerik anlayışımız ile yoğun bir çalışma temposunda bulunan Küçükyalı Arçelik Servisi bilimsel yöntem ve müdahalelerle rakiplerine fark atmaktadır. Firmamızın servis politikası ayriyeten başarılarına yenisini eklemesine olanak sağlamıştır. İçinde bulunmuş olduğumuz çetin rekabet sizlere verdiğimiz hizmet kalitesi ile mağlup edilerek beyaz eşyalarınızın kalitesine güç katmaktadır.

 

Firmamız servis noktaları tüm semtlerde yer almaktadır. Firmamızın referansı sizlerden aldığı özgüvendir. Bu nedenle Göztepe Arçelik Servisi varlığını hissettirmek için eğitim ve tecrübe sahibi personel ile servis ağını güçlendirmiştir. Gününün her saatinde arızalarınıza müdahalede bulunmaya hazır ekibimiz sizlerin mağduriyetini önleyecek altyapı birikimine sahiptir. Hizmetlerimiz firmamız garantisi içerisinde yer almakta olup yedek parça değişimlerinizde garantilidir.