En başarılı askerî simülasyonlardan olan Arma III’te ister kendi başınıza isterseniz de multiplayer modlarda mücadele edin, savaşın yıkıcılığını sonuna kadar hissedin!Dünya çapında dijital ve fiziksel perakende mağazalarında mevcut, Bohemia Interactive PC için yepyeni taktik askeri oyunu sizlerle.Büyük bir askeri sanal gerçek savaş oyun deneyimi. Otantik, çeşitli, açık – Arma 3 sizi gerçek bir savaşa gönderecek.

OYUN KÜNYESİ

Türü:FPS

Geliştirici:Bohemia Int.

Dağıtıcı:Bohemia Int.

Yaş Sınırı:15+

Çıkış Tarihi:09.2013

İşletim Sis:Win.

KUTU ARKASI

Bu devasa askerî sandbox oyununda gerçek bir savaş deneyimi yaşayın. PC’nin geniş bir tek kişilik ve multiplayer içerik, 20 taşıt, 40 silah ve sınırsız içerik yaratma imkânı sunan askerî oyun serisi geri döndü. Gerçekçi, özgün, açık… Arma 3 sizi savaşa gönderiyor.

 

Öne çıkan özellikler

Altis & Stratis: 290 km² büyüklüğündeki bir Akdeniz adasına yayılmış zengin ve detaylı savaş alanında düşmanlarınızı alt edin.

Tek kişilik & multiplayer: Tek kişilik görevleri yerine getirerek askerî hayatı tecrübe edin. Eğitim bölümlerinde atış ve pozisyon alma yeteneklerinizi geliştirin. Bir birlik oluşturun ve multiplayer senaryolarda düşmanlarınıza karşı savaşın.

Silahlar & taşıtlar: 20’nin üzerinde kara, hava ve deniz taşıtı kullanın. 40’tan fazla silahtan istediğinizi seçin ve ekipmanınızı özelleştirin.

 

İçerik yaratma: Güçlü senaryo editörü ile kendi oyun tecrübenizi yaratmaya başlayın. Diğer oyuncuların da oynayabileceği modlar geliştirin, yaratıcı topluluğun bir parçası olun.

Yenilenmiş oyun motoru: Savaş alanında yeni, akıcı animasyonlar eşliğinde ilerleyin. Geliştirilmiş ses motoru, üst düzey simülasyon hissi sağlayan fizik motoru ve PhysX desteği ile savaşın yıkıcılığını hissedin.

Bölümlerden oluşan senaryo modu:Oyunun resmi senaryo modu 3 bölümden oluşmaktadır ve 2. ve 3. bölümler daha sonra ücretsiz DLC olarak sunulacaktır.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
Sabit disk alanı 10 GB
DirectX 10
Ekran kartı nVidia GeForce 8800GT / AMD Radeon HD 3830 / Intel HD Graphics 4000 (512 MB)
RAM 2 GB
İşlemci Intel Dual-Core 2.4 GHz / aMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
İşletim sistemi Windows Vista SP2 / 7