Assassin Creed IV Black Flag ;korsanlar Karayipler’de bir kanunsuz cumhuriyet kurmuşlardır , kara ve denizler de hüküm sürmüşlerdir(1715). Bu kanun kaçakları donanmaları yerlebir etmiş, uluslararası ticaret durmuş ve büyük servetleri yağmalarlar.

Ubisoft daha önceden Kasım ayında çıkış yapacağına işaret edilen Assassin’s Creed 4: Black Flag için PC çıkış tarihini duyurdu. Korsan temasını işleyecek olan Assassin’s Creed 4 seriye oldukça büyük yenilikler getirecek. Açık dünyası şu ana kadar yapılan Assassin’s Creed oyunlarındaki en geniş alanı kapsayacak olan oyun bizi Karayipler’in cennet köşelerine taşıyacak. Tropikal iklimin canlı renklerini, okyanusun derin türkuazını ve su altının gizemli atmosferini tadacağımız oyunda şehirler ve gemiler de oldukça detaylı bir şekilde dönemin havasını yansıtacak. Oyunda açık deniz savaşları da büyük bir yere sahip olacak. Denizdeki gemilere saldırıp yağmalayabileceğiz ve bizi ödül için avlayacak gemilere karşı koyabileceğiz.

Oyun yapısında da büyük bir çeşitliliğin olacağı Assassin’s Creed 4 Black Flag‘da açık dünyayı keşfedip adalardaki ve su altındaki gizemli hazineleri bulabileceğiz. Kara sakal gibi efsane korsanlarında bize eşlik edeceği oyunun PC için resmi çıkış tarihi 19 Kasım olarak açıklanıyor. Bunun yanında PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo Wii U sahipleri oyuna 29 Ekim tarihinde kavuşabilecek. Assassin’s Creed 4 yeni nesil konsolların satışa sunuldukları gün bu konsollar için satın alınabilecek.

Assassin’s Creed IV: Black Flag Oynanış Videosu

Korsanlığın altın çağına hoş geldiniz.

  • Assassin’s Order’ın Hidden Blade’i ve tabancalar ve kılıçlarla dolu yeni silahlık arasında değişim yapabilen, şimdiye kadarki en karizmatik ve acımasız korsan kaptan Edward Kenway olun.
  • Devasa kalyonlara saldırın ve binin, tayfanıza katılması için denizciler yetiştirin ve 50 eşsiz bölgede geçen destansı ve şöhretli bir maceraya doğru yelkenlerinizi açın.
  • Bahamalarda kanunsuz bir cumhuriyet kurarak Blackbeard, Calico Jack ve Benjamin Hornigold gibi efsanevi isimlerin arasından sıyrılın.
  • Bir grup karakter arasında seçim yapın ve arkadaşlarınızla ya da arkadaşlarınıza karşı acımasız çoklu oyuncu modlarında kapışın.

Çıkış tarihi: 1 Kasım 2013

Yayıncı: Ubisoft

Geliştirici: Ubisoft

Medya türü:Blu-ray Disc

Tür:Aksiyon/Macera

Assassin’s Creed 4 Black Flag Reim Galerisi