Assassin’s Creed serisinin bu yeni, devrimsel üyesinde Antik Mısır’a gidin ve Assassin’s Brotherhood’un kuruluşuna şahit olun!Assassin’s Creed: Origins – Gold Edition, ana oyunun yanı sıra Deluxe ve Season Pass paketlerini de sunuyor.

Türü: Aksiyon
Geliştirici: Ubisoft Montreal
Dağıtıcı: Ubisoft
Yaş Sınırı: 18
Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2017

Deluxe Edition
Assassin’s Creed: Origins – Deluxe Edition, ana oyunun yanı sıra Ambush at Sea görevini; 1 kıyafet, 2 efsanevi silah, 1 efsanevi kalkan ve 1 binek içeren Desert Cobra paketini ve 3 yetenek puanı sunuyor.Oyun hakkındaAssassin’s Creed: Origins yeni bir başlangıç: Antik Mısır, görkemin ve entrikanın ülkesi güç uğruna verilen acımasız bir savaşta yok olmakta. O kuruluş anına geri dönerek karanlık sırları ve unutulmuş mitleri ortaya çıkarın: Assasssin’s Brotherhood’un kökenine.
Keşfedilmeyi bekleyen bir ülke: Nil nehrine açılın, piramitlerin gizemlerini ortaya çıkarın veya bu devasa, öngörülemez toprakları keşfettikçe tehlikeli kadim fraksiyonlara ve vahşi hayvanlara karşı mücadele edin.
Her oynadığınızda yeni bir hikâye: En zengin soylulardan en çaresiz sürgünlere, yolunuz güçlü ve akılda kalıcı karakterlerle kesişecek ve onlar sayesinde çok sayıda sürükleyici yan göreve dâhil olacaksınız.
Aksiyon-RYO: Tamamen yeni dövüş stilini tecrübe edin. Farklı karakteristiklere ve nadirlik seviyelerine sahip düzinelerce silah toplayın. Derin gelişim mekaniğini keşfedin ve yeteneklerinizi benzersiz ve güçlü boss’lara karşı sınayın.