batman arkman batman

Batman: Arkham Origins™, büyük ses getirmiş Batman: Arkham oyun serisinin yeni ayağıdır.Büyük ses getirmiş Batman: Arkham serisinin yeni oyunu Batman: Arkham Origins ile Batman’in gençliğine gidin ve kendini geliştirip Kara Şövalye olma sürecine tanık olun!

Türü:Aksiyon

Geliştirici:Warner Bro..

Dağıtıcı:Warner Bros

Yaş Sınırı:15+

Çıkış Tarihi:10.2013

İşletim Sis:Win.

KUTU ARKASI

WB Games Montréal tarafından geliştirilen oyun Gotham Şehri’ni genişletmekte ve eleştirmenlerin büyük beğenisini kazanmış ilk iki oyun Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City’nin birkaç yıl öncesinde geçen orijinal bir hikâye anlatmakta. Gotham Şehri’nin en tehlikeli suçlularının ortaya çıkmasından önce geçen oyun, suça karşı verdiği savaşın ilk zamanlarındaki genç ve olgunlaşmamış Batman’in Kara Şövalye olma sürecine şahit olmamıza olanak sağlıyor. Hikâye açıldıkça oyuncu birçok önemli karakter ile ilk kez tanışacak.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
DirectX 10
Ekran kartı nVidia GeForce 8800 GTS / AMD Radeon 3850
RAM 2 GB
İşlemci Intel Core Duo, 2.4 GHz / AMD Athlon X2, 2.8 GHz
İşletim sistemi 32-bit Vista, Win 7, Win 8

Öne çıkan özellikler

Arkham hikâyesinin başlangıcı: Batman: Arkham Origins, Geoff Johns’un danışmanlığında Dooma Wendschuh ve Corey May tarafından yazılmış, tamamen yeni bir tek kişilik senaryo sunmakta. Oyuncu, önemli kötü karakterler ile ilk kez karşılaşan ve geleceğini şekillendiren, kariyerinin başlarındaki Batman’i yönetmekte.

Geliştirilmiş detektif modu: Batman’in detektif yetenekleri, anahtar role sahip bilgi parçacıkları bulabilmek için delilleri incelemeye dayalı, tamamen yeni Suç Mahali sistemi ile sınanmakta. Oyuncu, Batman’in başlığını ve Bat Computer’ı kullanarak suç mahalini dijital olarak yeniden yaratabilmekte, bu sayede de normal bir gözün göremeyebileceği ipuçları yakalayabilmekte.

Daha önce görülmemiş bir Gotham Şehri:Daha Arkham Şehri’ne dönüşmemiş Gotham Şehri’ni araştırın ve yepyeni mekanlarda ve Batman dünyasında büyük öneme sahip diğer yerlerde bulunun. Çok çeşitli düşmanlarla, “devam etmekte olan suçlar”la ve araştırma ve aksiyona geçme konusunda oyuncuyu ateşleyen diğer içeriklerle dolu dinamik ve zengin mekânlarda ilerleyin.

Aranan kişileri yakalama yan görevleri: Ana hikâye ile bağlantılı ama onun bir parçası olmayan kötü karakterleri avlayın. Bu görevleri yapıp yapmamak ya da yapacaksa ne zaman yapacağına karar vermek oyuncunun inisiyatifinde.

Yeni aygıtlar: Hem önceki Batman: Arkham oyunlarından tanıdık olan aygıtları hem de Remote Claw gibi yeni aygıtları kullanın. Batman, Remote Claw’u kullanarak düşmanları birbirine veya diğer objelere çarpabilir, böylece onları hızlıca alt edebilir.

Heni karakterler ve tanıdık karakterler:Black Mask, Penguin, Deathstroke, Bane, Anarky, Captain Gordon, The Joker ve birçok diğer ünlü DC Comics karakteri ile karşılaşın.

Oyundan Kareler

batman_arkham_city_video_game_image_01 Batman2 Batman3 Batman4 Batman5 BatmanArkhamCity_277_BMInterro3 batmannnn Best-Video-Game-Batman-Arkham-City-3