Battlefield 4 kapak Battlefield 4 oyunu

En gerçekçi FPS savaş deneyimini, Battlefield 4 ile yaşayacaksınız! Binaları ve çevreyi yıkma, deniz-kara-hava araçlarıyla tüm savaş meydanına hakim olma gibi özellikleri size sadece Battlefield sunuyor!

KUTU ARKASI

Battlefield 4, oyun ve gerçeklik arasındaki çizgiyi kaldıran anlardan oluşan, türü tanımlayan bir başyapıttır. Frostbite 3 grafik motorunun yeni nesil kabiliyetlerinden gücünü alan Battlefield 4, eşi benzeri bulunmayan gerçekçi ve dramatik bir deneyim sunmaktadır.
Düşmanınıza siper sağlayan binaları, sadece Battlefield’da yıkarak yok edebilirsiniz. Bir hücum botuna binerek saldırıya öncülük etmeyi, yalnızca Battlefield’da gerçekleştirebilirsiniz. Battlefield size güçlü yönlerinizle oynama ve zafere giden yolunuzu kendiniz çizme fırsatı vermek için daha fazlasını yapma ve daha fazlası olma özgürlüğünü sunacak.
FPS oyunları için bir standart haline gelmiş çoklu oyunculu moduna ek olarak Battlefield 4, Amerikan VIP’lerinin Shanghai’den kurtarılmasıyla başlayan ve takımınızın eve giden yolu bulma mücadelesiyle devam eden, yoğun ve dramatik bir tek kişilik hikaye modunu da içeriyor.
Bu deneyimi hiçbir şeyler karşılaştırmak mümkün değil. Kendinizi, sadece Battlefield’da bulabileceğiniz görkemli ve destansı savaş atmosferine bırakın.

Öne Çıkan Özellikler:
• Yer şekillerini, her hareketinize tepki veren etkileşimli çevrelerle gerçek zamanlı olarak değiştiren “Levolution” teknolojisini sadece Battlefield’da deneyimleyebilirsiniz.
• Oyununuzu daha dramatik, daha inandırıcı ve daha insansı hale getiren rakipsiz ses ve görüntü kalitesine sahip yeni nesil Frostbite grafik motorunun hayranlık uyandıran gücünü, sadece Battlefield’da bulabilirsiniz.
• Güçlü yönlerinize göre oynamanızı ve zafere giden yolunuzu kendiniz çizmenizi sağlayan özgürlüğü size sunan benzersiz savaş alanı deneyimini, sadece Battlefield’da yaşayabilirsiniz.
• Yoğun, su araçlarına dayalı yepyeni araç savaşları sayesinde kara, hava ve deniz çatışmalarını domine etme gücüne, sadece Battlefield ile sahip olabilirsiniz.

Battlefield 4 Sistem Gereksinimleri

OS: Windows 7 or Windows 8
Processor: Core 2 Quad 2.4 GHz or AMD Athlon II X4 2.8 Ghz
RAM: 3GB
Graphic card: DirectX 11 or 11.1 compatible Nvidia or AMD ATI card, ATI Radeon 6450 or higher, Nvidia GT 520 or higher.
Graphics card memory: 1024 MB
Sound card: DirectX compatible sound card
Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

Battlefield 4 Oyun Künyesi

Türü: FPS

Geliştirici: DICE

Dağıtıcı: Electronic A…

Yaş Sınırı: 18+

Çıkış Tarihi: 10.2013

İşletim Sis: Win


Fotoğraf Galerisi

Battlefield 4 full game Battlefield 4 full Battlefield 4 game full Battlefield 4 game Battlefield 4 oyun incelemesi Battlefield 4 sistem gereksinimleri Battlefield 4 video game Battlefield 4 video Battlefield 4