Yıllardan bu yana siz müşterilerimize profesyonel hizmet vermeye devam etmekten onur duyarız.Gül temizlik olarak Beylikdüzü Temizlik Şirketleri arasında en favoriniz biz olmalıyız.Çünkü kalite,profesyonellik,takım ruhu,sorumluluk ve disiplin bizim işimiz.

Ev temizliği,Ofis temizliği,İnşaat temizliği,Zemin ve banyo temizliği ve Koltuk yıkama temizliği ekiplerimizle  ve titizlikle sürdürülmektedir.Dairenizde camlar camcılarımızla, bez kullanılmadan cam alet ve edevatları ile silinir sadece çerçeve kısmında bez kullanılır. Kapılar, mutfak, banyo, fayans ve dolapları bayan elemanlarımızla sağlığa önem verilerek temizlenir. Mutfak bölümünde dairenize yeni bez açılır özel ayrı kovalarla temizlik yapılır.

Zemin temizliği  önce fırçalama ve ardından vakum makinesi ile çekilerek inşaat tozlarından arındırılarak daha sonra kusma olayı ortadan kalkar en son detayda paspas atılarak tertemiz yüzey müşterilerimize sunulur.Banyo duvarlarını ve zemin temizliğini (dezenfektanını) 160 º ‘lik buhar makinalar suyla buhar ve ilaç vererek yapılmaktadır.

Dolu dairenizde ise her yönden güvenilir elemanlarımız hizmetinizdedir.Ev temizliğinin önemini hepimiz biliriz sağlığımız,ev ortamından doğrudan etkilenir.Ev Temizliğinde,teknolojik alet,eğitimli ve deneyimli personel,kurumsal yönetilen bir firma sizin arzu ettiğiniz temizlik hizmetinin bu faktörlerin bir araya gelmesiyle olur.Temizlik esnasında eşyalar önce başka bir yere taşınıp o alan temizlendikten ve düzenlendikten sonra eşyalar yerli yerine konur.Bu yüzden ev temizliğine bizim gibi yıllarını vermiş bir firmayı tercih etmek sizin için bir şans olacaktır referanslarımız sizlersiniz.Ayrıca İstanbul Beylikdüzünde Ev Temizliği yaptırmak güvenilir bir firma bulmak çok zor ve zahmetli.Ev Temizliğinde aylık,haftalık veya sizin isteğiniz periyotlarda bizim abonemiz olup cazip fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

Ofisleriniz de ve şirketlerinizde genel temizlik hizmeti sağlamaktayız. İstanbul Temizlik Ev ve Ofis temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan Güvenilirlik ve Titizliğe büyük önem vermektedir.

Bir Beylikdüzü Temizlik Şirketi olan firmamızın hizmetimizde siz müşterilerimize ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan kullanıma hazır şekilde, işleriniz ekiplerimizle 1 günde teslim edilir.

  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Teknolojik ve kültürel gelişmelere tam uyum
  • Eğitimli ve kalifiye temizlik elemanı yetiştirme
  • Kalite Yönetim Sistemin’den ödün vermeden çalışma
  • Doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet gösterme gibi amaçlar edinmiş ve bunlardan asla taviz vermemiştir