Byzens Davet & Organizasyon; estetik ve yaratıcılıkta sınır tanımayan profesyonel ekip kadrosu ve kalıplaşmış detayların ötesinde, kişilere özel farklı tasarım ve konseptleriyle özel günlerinizde unutulamayacak izler bırakmayı hedeflemektedir.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını kendine ilke edinmiş, genç kadrosu, yenilikçi fikir ve dizaynları ile hayallerinize duyarlı kalarak telafisi olmayan özel günlerinizde kusursuz çalışma disiplinimiz ile koşulsuz memnuniyetinizi sağlamak firmamızın önde gelen ilkelerindendir.Hayalinizde olmasını istediğiniz düğün davetinizi sizinle dizayn ediyoruz. Kafanızda tasarladığınız, olmasını arzuladığınız; davetiyenizden nikah şekerinize, gelin buketinizden mekanda gerçekleşecek davetinize kadar en şık, sizi en iyi anlatan; farklı obje ve seçeneklerle size özel tasarlanmış mataryel alternatifleriyle şık ve zarif dizaynlar hazırlamak; tüm bu farklı konseptleri hazırlarken aldığımız hazzı sizlerle beraber o özel gününüzde beraber paylaşmak, profesyonel çalışma anlayışımızda olan tek amatör davranışımızdır.


Saray, kır, havuz başı düğünleri, özel konseptli davetler, nişan ve kına geceleri ile sizlere yardımcı olabileceğimiz mekan seçimleri ve dekor için tasarladığımız özel dizaynlar ile Byzens Davet & Organizasyon olarak seçimlerinizi kolaylaştırmaktayız.

Byzens Organizasyon Canlı müzik ve dj performansı için en yeni teknolojik ses sistemlerine sahiptir.Açılış, temel atma, ödül törenleri, şirket yemekleri, bayii toplantıları vb. organizasyonlarda hizmet vermek açısından  gerekli ses ışık ve görüntüleme sistemleri de mevcut yapımız dahilindedir. İstenileni en güzel şekilde yapıp sunmak içi;Demo,Motivasyon,İnisiyatif,Delegasyon,Analiz,Çözüme Odaklanma,Serinkanlılık sorumluluğunda ve disiplininde yatmaktadır.

Yüzünüzden gülümseme eksik olmasın diye ,
Özelliklerinizi sizin adınıza özel servis eden  yine sizin için üstün performans ile çalışan organizasyon ekibiyiz..

byzensorganizasyon.com