call of duty black ops 2 uprising kapak 2 call of duty black ops 2 uprising kapak

Call of Duty: Black Ops II için yayınlanan ikinci eklenti paketi Savaş Meydanlarındaki yeni çağı devam ettiriyor! Birbirinden özel 4 yepyeni çoklu oyuncu haritası içeren bu paketi sakın kaçırmayın!

KUTU ARKASI

Savaş meydanlarında yeni çağ devam ediyor. Call of Duty Black Ops II Uprising, en yeni indirilebilir içerik paketi, oyunseverlere 4 yeni çoklu oyuncu haritası sunuyor.

Öne Çıkan Özellikler:

  • Magma: Lavlar ile bölünmüş Modern bir Japon köyünde, ölümcül bir arazi, hayatta kalma mücadelesi ve çılgın çatışmalar oyuncuları bekliyor.
  • Encore: Londra müzik festivalinin yapıldığı alanda, oyunseverlere ana sahne ve amfitiyatrolarda savaşma fırsatı veriyor
  • Vertigo: Oyuncular bulutların üzerinde, Hindistan’da bir mega gökdelende, VTOL iniş alanı ve ulaşım terminalleri üstünde  savaşma imkanı buluyor
  • Studio: Call of Duty fanlarının en çok sevdiği çoklu oyuncu haritalarından “Firing Range”‘in yeni versiyonunda, oyunseverler Hollywood Stüdyosu alanında, klasikleşmiş filmlerin setleri arasında savaşma imkanı buluyor.

Bu eklenti paketi ile sunulan “Mob of the Dead” Treyarch’ın oyunseverlere sunduğu en korkunç Zombi deneyimi olarak öne çıkıyor. San Fransisco’nun Alcatraz Adasında geçen bu macerada nöbetçi kuleleri ve yeni silahlarla zombilere karşı mücadelede devam ediyor.

BU BİR EK PAKETTİR.

Bu paketi kullanabilmeniz için ana oyunasahip olmanız gerekmektedir. Tek başına çalışmaz.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
DirectX DirectX 9.0c
Ses DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
Ekran Kartı Nvidia GeForce 8800GT 512 MB veya ATI Radeon HD 3870 512 MB
Sabit Disk Alanı 16GB
Bellek 2GB – 32-bit OS için veya 4GB – 64-bit OS için
İşlemci Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz veya AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
İşletim Sistemi Windows Vista SP2 veya Windows 7, Windows 8

Oyundan Kareler

acll of duty black ops 2 uprising call of duty black ops 2 uprasing call of duty black ops 2 uprising 2 call of duty black ops 2 uprising 4 call of duty black ops 2 uprising 5 call of duty black ops 2 uprising call of duty black ops 2 uprising000 call of duty black ops 2 uprising1 call of duty black ops 2 uprising3 call of duty black ops 2 uprising7