Call of Duty Ghosts cod call_of_duty_ghosts__wallpaper__version_2__by_supersaejang-d640j1d

Her yeni oyunuyla satış rekorları kıran Call of Duty serisi bu kez seri için devrim niteliğinde bir adım atıyor ve oyuncuyu farklı bir dünyadaki farklı bir yapının içine sokuyor. Bu yepyeni Call of Duty tecrübesini siz de yaşayın!

OYUN KÜNYESİ

Türü:FPS

Geliştirici:Infinity Ward

Dağıtıcı:Activision

Yaş Sınırı:18+

Çıkış Tarihi:11.2013

İşletim Sis:Windows

Küresel bir süper güç olan ülke zayıf düşmüştür ve yeni bir süper güce karşı koyabilecek tek kuvvet Ghosts birliğidir. Oyuncuyu Ghosts biriminin bir üyesi yapan ve Call of Duty serisine sayısız yenilik getirirken oyuncuların alışık olduğu single ve multiplayer oynanış kalitesini devam ettiren Call of Duty: Ghosts, seri için devrim niteliğinde.

Skyrim_DLC_famitsu2P_c

KUTU ARKASI

Yepyeni Call of Duty®: Ghosts multiplayer haritası Free Fall sizi yıkılmak üzere olan hasarlı bir gökdelenin içine bırakıyor. Call of Duty: Ghosts’un dinamik multiplayer haritalarına iyi bir örnek olan Free Fall’un yakın çatışmaları ve heyecanlı aksiyonu, hasarlı gökdelen maç sırasında yıkılmaya devam ettikçe daha da şiddetlenmekte. Her dökülen parça haritayı gerçek zamanlı olarak değiştirdikçe beraberinde daha fazla yıkıma yol açan sarsıntılar getirmekte, görüş açılarının bozulmasına neden olmakta ve geçitlerin yerlerini sürekli değiştirmekte.

 

call-of-duty-ghosts-trailer
Oyun hakkında

Sayı olarak üstünler, silah olarak üstünler, ama güç olarak üstün değiller.

Call of Duty®: Ghosts’a hoşgeldiniz. Eğlence sektörünün sahip olduğu en büyük markalardan birinin attığı bu sıradışı adıma… Call of Duty® markasının açtığı bu yeni sayfada oyuncular özgürlüğü ya da hakları için değil, hayatta kalmak için savaşan, sakat kalmış bir ulusun tarafındalar.

Büyük çaplı bir yıkımın 10 yıl sonrasında ülkenin sınırları ve küresel güçlerin dengesi sonsuza kadar değişmiştir. Artık bir süper güç değildir, ekonomisi ve devleti kül olmuştur, ülkenin bir zamanlar kudretli olan ordusu tamamen dağılmamak için mücadele vermektedir.

Ülkenin Özel Operasyon güçlerinden geriye kalan, “Ghosts” olarak bilinen gizemli bir grup, teknolojik olarak üstün durumdaki yeni bir küresel güç ile savaşmaktadır.

Call of Duty® evreninin gerçekleştirdiği bu cesur atılım, saniyede 60 frame hızını ve akıcılığını korurken üstün derecede performans sağlayan yeni nesil grafik motorunun gücünü de arkasına almakta.

call-of-duty-ghosts-1080p
Öne çıkan özellikler

Yeni nesil grafik motoru: Call of Duty®’nin yeni nesil grafik motoru görülmemiş derecede bir yenilik getirmekte ve Call of Duty® hayranlarının beklentilerini karşılayıp yeniden tanımlayacak güçte.

Yeni bir Call of Duty® evreni: Markanın tarihinde ilk defa oyuncular hem sayı olarak hem silah olarak düşük seviyedeki Call of Duty®: Ghosts rolüne girecekler ve son derece kişisel bir anlatımla birlikte düşmüş bir ulusu yeniden ayağa kaldırmak için savaşacaklar.
Call-of-Duty-Ghosts
Multiplayer’da yeni nesil: Yeni nesil grafik motorunun gücünü arkasına alan Call of Duty®: Ghosts, markanın simgelerinden olan multiplayer tecrübesini baştan tanımlamakta. Dinamik haritalar depremlerden, sellerden ve kullanıcılar tarafından meydana getirilen diğer olaylardan etkilenmekte ve her savaşın akışı ve stratejisi temelden değiştirmekte. Ayrıca eşi benzeri olmayan karakter kişiselleştirmeleri sayesinde oyuncular askerlerinin nasıl görüneceği konusunda tam bir kontrole sahip.Yeni Call of Duty oyunu Ghosts’dan ilk oyun içi görüntüler.

Call of Duty: Ghosts İlk Video