Cami bahçesinde ATM krizi Cami bahçesinde ATM krizi Cami bahçesinde ATM krizi başkent,ankara,bahçe,cami,atm,cemaat,tar­tışma,izle.

Camide Kızlı Erkekli Öpüştüler !!! Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, TBMM Genel Kurulu’ndaki bütçe görüşmeleri sırasında, Gezi Parkı olayları esnasında Bezm-.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın Gezi Parkı eylemcileri camide kızlı erkekli öpüştüler sözleri Meclis’te tartışma yarattı. Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, TBMM.

Ankara Dikmen’de cami bahçesine konan bankamatik cami yönetimi ve cematten bazı kişiler arasında faiz tartışması başlattı bankamatik meclisi de karıştırdı.

Bebekler ateist sütü içmesin diye, anne sütü bankasını engelleyenler, bakın Ankara Dikmen, Sokullu Mehmet Paşa camisi bahçesine konan ve mudilerin faiz gelirlerini afiyetle çekecekleri bankamatiği bakın nasıl savunuyor. o malum ulemadan bir kişi de çıkıp, bebeği kucaklamayan, memesini ağzına vermeyen kadından süt anne olmaz demedi. Radyasyon saçan baz istasyonları da helal.

(Ek bilgi. Sokullu Mehmet Paşa caddesinin, aynı cadde üzerindeki ilkokulun, lisenin, caminin ve başka yerlerin adına sebep, bir zamanlar o arazilerin Sokullu Mehmet Paşa vakfına ait olmasındandır.