Dhi Tekniği ile Saç Ekimi, Merkezimizde kellik durumunun giderilmesi için kapsamlı şekilde işlemler yapılmaktadır.  Genetik nedenler ya da diğer nedenlerden dolayı saçlarda meydana gelen kelleşme sorunu için etkili çözümler üretmekteyiz. Örneğin fue ve fut teknikleri son 20 -30 yıl içinde bir hayli etkili olan yöntemlerdir ve doğal saç görüntüsü kazanmak için etkilidir. Yani eskiden olduğu gibi peruk kullanmaya gerek kalmadan, yapay saç görüntüsü yerine belli bir süre tedavi yapılarak çözüm geliştirilir.

Fue Tekniği ile Saç Ekimi 
Fue saç ekimi merkezimizde fue tekniği ile saç ekimi işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemlerle saç köklerinin kel olan bölümlere eklenmesi işlemi gerçekleşir. Ancak bu uygulama fut tekniğinde olduğu gibi iz bırakarak değil teker teker yapılmakta ve çizgi izi kalmadan sonuç alınmaktadır. Fue tekniği ile saç ekimi işlemlerinde ense bölümündeki yeni ve genç saç kökleri açık bölümlere geçirilir. Bu işlemde operasyon şartları gerekmektedir. Ayrıca merkezimize başvuru yapan kişiler belli bir dönem yeni saçlarının çıkması için beklemek durumundadır ve bu sürede saç bakımına önem vermek gerekir.  Yani önce diğer bölgeden yerleştirilen saçlar uzar ve dökülür daha sonra yeni köklerden yeni saçlar çıkar.
Saç Ekimi Merkez Seçimi 
Dhi saç ekimi merkezi seçimi yaparken önemli olan kliniğin kurumsal faaliyet göstermesi, internet ve açık adres detaylarının olması, ayrıca saç ekimi yapmak üzere bulunan uzman kişilerin gerekli belge ve eğitimlere sahip olması gerekir.