Sistem 9 Medya  Digital Signage Yazılımı (C-NET),İçerik yönetimi,Grafik tasarım ve kurgu hizmetleri,7/24 çağrı merkezi ve teknik servis hizmeti ile medya dünyasının vazgeçilmezidir.Sistem 9 Medya Digital Signage alanında; Kurumsal TV, Dijital MenüBoard, Videowall, Plazma, LED ve LCD ekran, kiosk, dokunmatik ekran çözümleri sunmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin önde gelen kuaförlerinde yer alan binlerce CTV ekranı, Chocolate restaurant&bistro bar şubeleri ve Hypnos gece kulübündeki ekranları ile reklamverenlere satış hizmet vermektedir.

Sistem 9 Medya, kurumlara özel TV projeleri geliştirmek üzere C-NET yazılımını geliştirmiştir. Üretimi tamamen firmamıza ait olan yazılım şu ana kadar geliştirilmiş en güçlü “Digital Signage” yazılımı ünvanını korumaktadır. Her türlü güvenlik altyapısına uyarlanabilir ve kullanımı son derece basittir. SAP & Q-matik ve benzeri dışarı data verme özelliği olan her tür sistemle entegre olabilme kabiliyetine sahip yazılım, tüm özel ihtiyaçlarınıza göre çok kısa sürede yeniden derlenebilmektedir. İnteraktif projeler ve dokunmatik ekran uygulamalarında da rahatlıkla kullanılabilen çözümler üretmektedir. C-NET yazılımı dünyanın 6 farklı ülkesinde kullanılmaktadır.

Sistem 9 Medya; konusunda uzman kişilerden oluşan editör kadrosu, yayın yönetmenleri ve tüm yayınların koordinasyonunu üstlenen genel yayın koordinatörlerinden oluşan bir ekip ile içerik hazırlama ve içerik yönetme hizmetleri sunmaktadır. Firmalar ile yapılan içerik toplantısıyla; müşteri içerik listesinde bulunan programlardan hangilerinin kendi kurumsal yayınlarına uygun olduğuna karar verilir. Bu doğrultuda yayın akışı hazırlanarak müşterinin onayına sunulur. Onay alınan yayın içeriği için haber ve içerik sağlayıcı kurumlardan haber havuzuna akan tüm haberler editöryal çalışmadan geçirilerek yayına verilir.

Grafik tasarım departmanımız tarafından karakter ve objelerin bilgisayar ortamında farklı metot ve tekniklerle 3D modellemesi, animasyon programları ile hareketlendirmesi yapılmaktadır. Multimedya hizmetler kapsamında profosyonel şekilde video kurgu ve montaj hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Şirketlere yönelik veya bireysel film montaj ve kurgu çalışmalarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sistem 9 Medya; profesyonel kurulum ve teknik servis ekipleri ile Türkiye’de 81 ilde hizmet vermektedir. Yerinde teknik servis hizmeti dışında donanım arızalarının onarımı, donanım değişimi gibi konularda da hızlı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımaktadır. 7/24 Çağrı Merkezi ile yayın noktalarında oluşabilecek hertürlü servis talebi karşılanmaktadır. Ayrıca çağrı merkezi tüm yayın noktalarındaki ekranları uzaktan erişim yoluyla kontrol altında tutmakta ve sistem takibi yapmaktadır.

Mağazalarda konumlandırıldığı özel ayna dizaynlı interaktif ekranı ile artık müşterilerine çok daha iyi hizmet verebilecek. Dokunmatik ekran yardımı ile müşteriler ürünleri birebir inceleyebiliyor hatta kombinasyonları direkt ekran üzerinden görerek satınalıma daha hızlı yönelebiliyor.

Bistro & Bar ekranları yenilediğimiz yayın arayüzleri ile tüm şubelerinde müşterilerinin karşısında artık çok daha ilgi çekici. Yenilenen tasarımında foursquare uygulaması da sisteme adapte edildi. Bu şekilde kendini foursquare uygulamasında etiketleyen müşteriler ekranlarda da anında kendilerini görebiliyorlar.

Türkiye’de ki sektöre yön veren ve müşteri odaklı düşünen Sistem 9 Medya; sistem kurulumundan yazılıma, içerik yönetiminden grafik tasarım hizmetine, uzaktan erişim ekran kontrolünden yerinde teknik servis hizmetine kadar her kademeyi bünyesinde barındıran ve anahtar teslim hizmet veren sektörün lider firmasıdır.

“Bizim için en önemli kavram zamandır. Müşterilerimizin zamanlarının çok değerli olduğunu biliyoruz ve en kısa sürede, en hızlı çözümleri teknolojiyle birleştirerek sunuyoruz.”

sistemdokuzmedya.com