Siyah noktalar, elbette ki cildimizde oldukça kötü görünümlere sebep olabilmektedir. Bunun yanı sıra yine ölü derileri de temizlememiz gerekirken, yağlı cilde sahip olmamız ile birlikte yağ oranlarını azaltmamız bununla beraber nem dengesini de sağlamamız, sağlıklı bir cilt için gerekler arasında yer alıyor. Sizlerde bu kapsamda bazı ürünlerden destek alabilmeniz mümkün olurken, bu özellikler ile sizlere yardımcı olan dr masuku siyah maske olarak tanımlanıyor.

Siyah maske ve kullanımı

Siyah maske, cildinizde besleyici ve yenileyici bir etki sunarken, peeling görevi görmektedir. Canlı ve pürüzsüz ciltlere sahip olmak isteyenlerin tercihlerinden olurken, 4 adımda kullanım tekniği ile rahatlıkla kısa sürede siyah noktalardan kurtulmak mümkün olmaktadır. Tüylenme yapmaması da yine diğer ürünler arasında tercih sebeplerinden olurken, yumuşak bir cilde sahip olmanızda etkili oluyor.

Yukarıda bahsettiğimiz özelliklerin yanı sıra dr masuku; hücrelerin yenilenmesinde destekçi olmaktadır. http://www.drmasuku.net/ Elbette ki bunlar ile birlikte yüz kısımlarında yer alan kırışıklıklarda da etkili bir görev oynarken, sizlere cilt bakımlarınızı en iyi şekilde sunmaktadır. Kullanımı ise oldukça kolay olurken, cildinize uyguladıktan sonra 20 dakika kuruması beklenerek, soyularak çıkartılır.

 

Çatlak ve selülit sorunları

Yine bu konuda sizlere yardımcı olan bir ürün xmarks krem olarak tanımlanmaktadır. Ürün içeriğinde yer alan maddeler ile birlikte yine cilt desteklenerek, bacak, karın, kalça ve göğüs kısmında yer alan çatlaklara da destek oluyor. Bunun yanı sıra selülit problemlerinizde de yanınızda olurken,  uzun süreli ve düzenli kullanımlarda etkilerinin ne kadar azaldığını kullanıcı yorumlarına göz atarak görebilirsiniz.

Son olarak ise, xmarks krem içeriği hakkında bilgilere, ürün kullanım talimatları ve içerik detaylarına göz atarak ulaşabilirsiniz. Eğer ki içerikte yer alan maddelere alerjiniz var ise kullanım önerilmemektedir.