Krewella’nın “Alive”, “Live For The Night” ve “Killin’ It” gibi sevilen şarkıları da bu albümde!

1 milyondan fazla single satan ve Amerika’daki en ünlü elektronik dans müzik festivallerinde sahne alanKrewella‘nın çıkış albümü Get Wet müzikseverlerle buluşuyor.

Elektronik dans müzik üçlüsü Krewella, kız kardeşler Jahan ve Yasmine’e ek olarak prodüktör Rain Man’den oluşuyor. 2012 senesinde yayınladıkları Play Hard EP’si ile büyük çıkış yakalayan grup, müzikseverlerin ilgisini çekmeyi başardı. “Alive” single’ı ile de 1 milyonluk bir satış başarısına imza atan Krewella’nın şimdi ise ilk albümü “Get Wet” Sony Music etiketiyle yayınlanıyor.

wella

Albümde yer alan “Dancing with the Devil” şarkısında Krewella’ya Fall Out Boy grubunun solisti Patrick Stump ve Blink 182 grubunun davulcusu Travis Barker eşlik ediyor. Bunun yanı sıra “This Is Not The End” şarkısında ise Krewella’ya eletronik müzik ikilisi Pegboard Nerds eşlik ediyor.

Billboard ve The New York Times başta olmak üzere birçok popüler gazete ve dergide elektronik dans müziğinin yeni yıldızları olarak bahsedilen Krewella’nın Get Wet albümünde yer alan 12 şarkı da radyo hiti olmaya aday!

Krewella-1