Piyasada bulunan tütün mamülü olarak en çok tüketilen maddeler sigaralar ve nargilelerdir. Bu her iki madde de içerisinde nikotinin yanı sıra birçok kimyasal ve kanserojen madde barındırdığı için birçok insanın sağlını oldukça tehdit etmektedir. İnsanlar da bunun farkındadır ancak bu maddelerin içerisinde bulunan bağımlılık yapıcı maddeler yüzünden bir türlü bırakmak da mümkün olmamaktadır. Sigara ve nargile alışkanlıklarına son vermek isteyen kişiler için üretilmiş olan elektronik sigara ve elektronik nargileler bu maddelerin vermiş olduğu zararları azaltmakta veya alışkanlığınızdan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Cihazın içerisinde bulunan alkoloit sıvısı sayesinde cihaz duman yerine buhar oluşturmaktadır. Bu alkoloit sıvısı içeriside kanserojen madde bulundurmayıp, nikotin, tütün çiçeği ve esansı, su, propilen glikol ve etanol gibi maddeler bulundurmaktadır. Bu yüzden de elektronik sigara kullanan kişi içerisinde bağımlılık yapıcı madde bulunmadığı için sigara alışkanlığından oldukça kolay bir şekilde vazgeçebilecektir. El veya dudak tiryakisi olan kişiler ise sigarayı bırakamasalar bile en azından vermiş olduğu zararları minimum seviye indirmiş olacaktır.http://www.elektroniknargile.gen.tr/siparis bağlantısına giderek buradan siparişlerinizi hızlı bir şekilde oluşturarak kargonuzun size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Gün içerisinde gittiğimiz kafelerde içtiğimiz nargileler sadece içerisindeki kimyasallar yüzünden değil ayrıca birçok kişinin kullandığı nargile başlıklarının hijyenik olmamasıyla da oldukça zararlıdır. Bu yüzden kolay taşınabilir olan elektronik nargileleri kullanarak hem nargilenin zararından etkilenmemiş, hem de istedikleri yere rahatlıkla taşıyabileceklerdir. Tıpkı nargileden çıkan duman gibi yoğun bir duman üreten bu cihaz nargileden aldığınız keyfi size aratmayacaktır.