Küçük kızların makyaj ve temizlik oyunları son zamanlarda çok popüler.Bu tarz oyunlar çocukları olumlu ve hayat bilgisinde tecrübeler katmaktadır.Örneğin cilt bakımı,temizlik,kıyafet kombini gibi bir çok öğretici oyunlar ile karşınıza gelmektedir.Kız oyunları olarak bilinen bu öğretici oyunlarda aynı zamanda resim boyama teknikleri de yer almaktadır.Popüler anlamda ve günden güne yeni öğretici oyunlarında bulunduğu mükemmel bir site önerebilirim sizlere arkadaşlar.

İçerisinde kuaför oyunlarıda bulunan bu platformda çok eğlenip kendi stilinizi ve modanızı yaratabileceksiniz.Sadece bunlarla kalmayıp ünlülerinde bulunduğu oyun kategorimizide ziyaret ediniz.

Kız oyunlarında eğlenceyi yakalamak  ve oyun içerisindeki kızımıza istenilen stili vermelisiniz.Güzel kızın yüzünde sivilce ve akneler oluşmuş onları temizlemek için kumdan yapılan bir maske uygulayın ve yüzündeki lekeleri giderin gibi çeşitli göze hitap eden güzellikler ortaya çıkarın.

Cildi için uygun maskeyi seçen kızın bakım yaparken yardımınıza ihtiyacı olacak ona yardım edin ve güzelleştirin.Oyunlardaki kızların kişisel bakımına yardım edin ve puanlar kazanarak oyunun tadını çıkarın.Emin olun çok eğleneceksiniz.

Bu tür oyunları www.yuzbakimioyunlari.com sitesinde bulabilirsiniz