Şeytan bebek saldırıları new york ve Bu çirkin bir bebek!
Yeni korku filmi Şeytan Due tanıtmak için bir çığlık uyaran şaka – bazı masum New Yorklular terk edilmiş bir bebek arabası gibi görünüyordu ne gizli bir şeytani robot şeytan bebek saldırıları new york kendi korktu edildi .
” Neden böyle bir şey yapsın ? ” obebek arabası içine bir göz aldı veanimatronic ” şeytan bebek saldırıları new york ” attı ve vahşi bir hayvan gibi uludu sonraşaka hakkında bir video klipte bir adam bağırıyor. Kısa video – uygun bir şekilde ” Şeytan Bebek new york Saldırıları ” başlıklı – geçenlerarabası fark ve kel kafalı investigate.The eğil , kırmızı gözlü canavar sonra çığlık çığlığa , dışarı çıkar ve bazı durumlarda korkunç bir sıvı spewing onun ağzından . Gizli kameralarpaha biçilmez tepkiler yakaladı .
ŞEYTAN BEBEK NEW YORK SALDIRISI

NEW YORK ( PIX11 ) -insanların ‘ görünmeyen olamaz ‘ diyenlerin şeylerden biridir ‘ Şeytan Bebek new york saldırıları ‘ – ama buviral pazarlama ile yüz yüze geldikten sonra çalışırken birçok New Yorklular durmayacak cehennem spawn .
Bir yardım , sevecen açıklanamaz New Yorksokaklarında bir arabası terk edilmiş bir bebek esinlenerek çağrısı -Şeytan Bebekkötü kısmı new york haykırışları insanların sadeceiyi duygular getirmek olduğunu saldırır. Onlar yakın almak kadar olmasıdır . Sonraşeytani çocukbattaniye , hemen hemen her zaman bu gün olduğu ortaya çevirmek gibi , bir pazarlama kampanyası , ( neredeyse) herkes backwards.The şaka uçan göndererek ,adrenalin korkutmak taktik tamamlayarak kötü bir çığlık ve iğrenç kusmuk altından atlar , dışarı 17 Ocak bu Cumakorku filmi ” Şeytan Due , ” .
ŞEYTAN BEBEK NEW YORK SALDIRISI