Ayakkabılar sürekli olarak modanın değişimine ayak uydurmak durumunda kalır. Moda değişimi yıllık bir düzendeyken mevsimlik bir düzene dönüştü ve artık neredeyse her ay farklı bir moda akımı takip ediliyor. Bu nedenle ayakkabı modelleri de sık sık değişime uğruyor. Nevzat Onay ayakkabı modellerinde, değişmeyen tek tarz olarak bilinen klasikliğin de artık farklı model ve renk seçenekleri ile canlandırıldığı görülüyor.

Nevzat Onay Erkek Ayakkabı Modelleri

Günlük ayakkabı modellerinde de farklılıklara imza atan Nevzat Onay ayakkabı modelleri, erkekler için ayakkabı seçimini zorlaştıracak model ve renk seçenekleri sunuyor. Özellikle klasik tarzı rahatlıkla buluşturan smart casual tarzını tamamlayan modelleri ile göze çarpıyor.

En beğenilen modeller arasında yer alan kemerli klasik modeli, kahverengi ve siyah olmak üzere iki renk seçeneğine sahip. Yoğunluğu en düşük poliüretan kullanılarak üretilen tabanlar eva taban olarak bilinir. Bu modelde de eva taban kullanılmış, böylece ayakkabının hafif olması ve aynı zamanda yumuşak bir tabana sahip olması sağlanmıştır. Hem klasik takımlar için hem de günlük giyim için uygun olan bu modeli http://www.cabani.com.tr/Nevzat-Onay-Bagciksiz-Klasik-Erkek-Ayakkabi-Siyah-Rugan_3304.html adresinde inceleyebilirsiniz.