Kullanışlı ve zarif bir model. Erkek ceket modelleri farklı konseptlerde. Mavi ve beyazın büyüsü. Spor şıklığıyla beraber günlük kıyafetlere özellikle ilginç bir tarz katacak. Kot pantolonun yanı sıra ketenle uyumu harika. Bedene oturan bir model. Kendini genç hissedenlerin tercih edeceği ceket.

Yeni Erkek Ceket Tasarımı

Sezonluk bir model. Erkek ceket tasarımlarına yeni bir çizgi. Cep kısımları ile farklılık sağlıyor. Çift düğmeli. Bele oturan bir tarz. Tarzınızı yaratacak bir kesim. Rengi oldukça güzel. Şık olmanın avantajı sizlerle. Avantajlı fiyatı ise bütçenize uygun.

Ceketin bir koyu ton renginde düğme modeli kullanılması ceketi çok şık göstermiş. Kravat yanı sıra sade gömlekle giyilebilir bir model. http://www.wessi.com/erkek-ceketile günün her saati rahatlık. Kaliteli tasarımlar ve oldukça popüler renk tonu. Tarzını göstermek isteyenlerin tercihi. Mavi ve beyazın büyüsü. Pantolon renkleriyle farklı bir uyum. İsterseniz uygun renk tonları ya da günlük kıyafetleriniz için tezat renklerden konsept. Rengi ve kesimi ile büyük beğeni toplayacak bir model.