Left 4 Dead’in yapımcılarından yeni multiplayer FPS fenomeni Evolve’da 4 avcı sınıfından birini seçin ve arkadaşlarınızla birlikte yaratık avına çıkın; ya da yaratığın bizzat kendisi olun ve avcılara hayatı zindan edin!

OYUN KÜNYESİ

Türü:FPS

Geliştirici:Turtle Roc..

Dağıtıcı:2K Games

Yaş Sınırı:18+

Çıkış Tarihi:10-02-2015

İşletim Sis:Win.

KUTU ARKASI

İnsan ve doğanın karşı karşıya olduğu vahşi bir dünyada ya avcısınız ya da avsınız! Left 4 Dead’in yaratıcısı Turtle Rock Studios, dört avcının bir diğer oyuncu tarafından yönetilen tek bir yaratığa karşı mücadele ettiği yeni nesil multiplayer FPS oyunu Evolve’u sunar!

Adrenalin dolu 4’e 1 maçlarda avınızı takip edin, saldırı düzenleyin ve gerçek avcının siz olduğunuzu kanıtlayın!


Öne çıkan özellikler

4’e 1: Üç arkadaşınızı yanınıza alın ve yaratık avına çıkın, ya da evrim geçiren yaratığı seçerek insanların peşine düşün. Hangi tarafı seçerseniz seçin silahlarınız ve yetenekleriniz dengeli, mücadele dolu bir oynanış sunuyor olacak.

Birlikte avlanın ya da yalnız ölün:
Oynanış tarzınıza uygun bir avcı seçin. Trapper, Support, Assault veya Medic sınıflarının her biri hayati derecede önemli ve yaratığın karşısına çıktığınızda hayatta kalıp kalamayacağınızın belirleyicisi takım çalışması.

Yaratık… Yalnız avcı…:
Boss savaşı sizsiniz. Vahşi yeteneklerinizi ve hayvansal hislerinizi kullanarak yıkım saçın, insanları öldürün ve üstün ırk olduğunuzu kanıtlayın.

Vahşi bir gezegen:
Shear gezegeninde ne bitki örtüsü ne de vahşi hayat dostunuz. Doğal afetlere kurban gidebilir ya da onları avınıza karşı stratejik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Karakter özelleştirme:
Seviye atlayın ve yeni geliştirmeler, kaplamalar ve özellikler kazanın. Liderlik tablolarında yükselerek ününüzü arttırın.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 (64 bit)
İşlemci Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Athlon 64 X2 6400
RAM 4 GB
Ekran kartı GeForce GTX 560 / Radeon HD 5770 (1 GB)
DirectX 11
Sabit disk alanı 50 GB

Digital Deluxe Edition

Ana oyunun yanı sıra Hunting Season Pass’e de sahip olun. Hunting Season Pass’in içinde 4 yeni avcı ve 3 özel Magma yaratık kaplaması bulunuyor.

Avcı grubunuzu güçlendirin. Evolve – Hunting Season Pass’in içerisinde 4 yeni avcı ve 3 özel Magma yaratık kaplaması bulunuyor. Magma kaplamalarınıza hemen erişin ve Goliath, Kraken veya Wraith’inizi özelleştirin.

Monster Race Edition

  • Evolve – Hunting Season Pass
  • Beşinci oynanabilir canavar
  • 2 avcı
  • Dört canavar kaplaması (zaman sınırlı)