Yapılmış en büyük çiftçilik simülasyonu Farming Simulator 2013’te çiftlik kurun, hayvan yetiştirin, hasat toplayın ve çağdaş çiftçinin zorlu yaşamına tanıklık edin. Titanium edition ile oyun alanını iki katına çıkartın ve yeni taşıtların sahibi olun.

KUTU ARKASI

Farming Simulator 2013: Titanium Edition

Yapılmış en iyi çiftçilik simülasyonuna hoş geldiniz!

Farming Simulator 2013: Titanium sizi günümüz çiftçisinin zorlu dünyasına davet ediyor. Çiftçilik hayatının hayvan bakımı (inekler, tavuklar ve koyunlar), hasat, satış gibi zorluklarına göğüs gerin. Devasa bir açık dünyada kendi çiftliğinizi kurmak ve yönetmek elinizde.

Kariyeriniz ilerledikçe 100’ün üzerinde çiftçilik aracının ve makinesinin kontrolünü elinize alın. Bu araç ve makinelerin tamamı endüstrideki en büyük isimlere sadık bir şekilde tasarlandı (CaseIH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Grimme vb.).

Farming Simulator 2013: Titanium ayrıca online bir mod ve online hizmetler ile birlikte geliyor. Online ya da lokal ağ ile 10 kişi ile birlikte çiftlik yönetin. Ayrıca oyuncularla mod, araç ve ekipman paylaşabilir ve oyun süresini sonsuza kadar uzatabilirsiniz.

Derin ve güçlü bir simülasyon tecrübesi; geniş, açık dünyası; yepyeni taşıtlar içeren dev filosu ve heyecan verici online imkanları ile Farming Simulator 2013: Titanium, sizi yaratılmış en büyük çiftlik simülasyonuna davet ediyor.
FARMING SIMULATOR 2013 33

Öne çıkan özellikler

  • Kendi çiftliğinizi yönetin
  • Hayvan yetiştirin
  • 100’den fazla orijinal aracı kullanın
  • 2 bölge: Amerika ve Avrupa
  • Yeni içerikler: Amerika bölgesi + yeni araçlar

Oyun Künyesi

Türü:Simülasyon

Geliştirici:Giants Soft…

Dağıtıcı:Focus Hom…

Yaş Sınırı:3+

Çıkış Tarihi:10.2013

İşletim Sis:Win.

FarmingSimulator2013TitaniumEdition-PC-0045146

Farming Simulator 2013: Official Expansion

Farming Simulator 2013: Official Expansion ile Farming Simulator 2013’ünüzü Titanium Edition’a çevirerek oyun alanını iki katına çıkaran Amerika kıtasına ve yeni taşıtlara sahip olun.

NOT: Bir eklenti paketidir. Çalışabilmesi için Farming Simulator 2013 ana oyunu gerekmektedir. Tek başına oynanamaz.

 

NOT 2: Aktivasyon için internet bağlantısı gerektirir.

Farming Simulator 2013’ün dolusuyla yeni içerik ekleyen ve tecrübenizi genişletip ve zenginleştiren resmi eklentisini keşfedin.

Avrupa’nın yanı sıra oyun alanını iki kat genişleten Amerika, Farming Simulator’a ekleniyor. Tipik Amerika çiftliklerinden esinlenen bu yeni ve karakteristik bölge, tamamen yeni bir görsellik, yeni alanlar, çiftliğiniz için yeni gelişme fırsatları ve oyundaki en büyük tarım makinelerine uygun daha büyük tarlalar sunmakta. Oyun ayrıca oyuncuların kullanarak çiftliklerini geliştirebileceği büyük çiftlik taşıtı seçkisine yeni taşıtlar eklemekte.
Öne çıkan özellikler

  • Yeni Amerika bölgesi oyun alanını iki katına çıkarıyor
  • Orijinallerine uygun bir şekilde tasarlanmış 20 yeni araç

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Sabit disk alanı 2 GB
RAM 1 GB
Ekran kartı Ati Radeon X1600 / nVidia GeForce 7600 / Intel HD 2000 veya üstü (256 MB)
İşlemci AMD / Intel (2.0 GHz)
İşletim sistemi Windows XP SP3 / Vista SP2 / 7 / 8

 

farming_simulator_2013_official_expansion_pc

Fotoğraf  Galerisi