Ignite oyun motorunun gücünü arkasına alan FIFA 15, görülmemiş derecede detaylı ve gerçekçi bir futbol tecrübesi sunuyor! Üstelik Türkiye Spor Toto Süper Ligi de tüm takımlarıyla sizi bekliyor!

OYUN KÜNYESİ

Türü:Spor

Geliştirici:Sports Int..

Dağıtıcı:Sega

Yaş Sınırı:3+

Çıkış Tarihi:27-11-2014

İşletim Sis:Win.+Mac

KUTU ARKASI

PC’de daha önce böyle bir futbol oyunu görmediniz!

Üstelik Türkiye Spor Toto Süper Lig’de yer alan bütün takımlar FIFA 15’te!!

Bu “Güzel Oyun”un hayranları, onun en çok dramasını seviyor: yetenek gösterileri, taraftarların bağırışları, sahadaki oyuncuların duyguları… PC’de ilk kez Ignite oyun motorundan güç alınarak hazırlanan FIFA 15 bir futbol oyununda ulaşılmış en üst seviye gerçekçiliği sunuyor.

Oyun alanı inanılmaz derecede detaylandırıldı. Maç sürerken çimenlerin açılmasına, çamurun sıçramasına şahit olabilirsiniz. Direkt olarak gerçek hayattan alınma tezahüratlarıyla ve yuhalamalarıyla seyirciler de yeni bir seviyeye ulaştı. Hatta spikerler, taraftarların davranışlarını gerçek zamanlı olarak yorumluyor olacaklar. İşitsel öğelerin oyuncuyu oyunun içine çekme özelliği muazzamdır ve bu durum hiçbir zaman FIFA 15’teki kadar bariz olmamıştı.

Ancak tabii ki FIFA 15’in asıl parladığı yer oynanış. Saldıran ya da savunan oyuncular tam anlamıyla canlı hissettiriyor ve Lionel Messi gibi yıldız oyuncuların davranışları ve kendilerine özgü hareketleri hemen kendini belli ediyor. Ignite oyun motoru oyundaki top fiziğini yeni bir boyuta taşıyor ve bire bir mücadelelere bütün dikkatinizi vermek zorundasınız. Rakibinizle omuz omuza mücadeleye girmek mi istiyorsunuz? Topa sahip olma mücadelesi sırasında formanın çekilmelere verdiği tepkiye dikkat edin.

Kazanmak için sahadaki 11 oyuncuya da ihtiyacınız var ve ortaya konmuş en üst düzey oyuncu yapay zekâsı sizin için orada. Hayati önem taşıyan duran toplarda takım arkadaşlarınızın kontrolünü alın, pozisyonlarını en iyi şekilde ayarlayın ve en iyi oyununuzu oynayın.

Bütün takım arkadaşlarınızın yeteneklerine ihtiyacınız var çünkü rakibiniz sahada olan her şeyin farkında. Skoru korumak için topa basıp zaman geçirmeleriyle, geride olduklarında topu içeri doldurup gol atmaya çalışmalarıyla, rakipleriniz hiç olmadığı kadar zorlu.

Ignite oyun motoru sayesinde “Güzel Oyun”un tüm draması daha önce ulaşılmamış detay seviyesiyle PC’de. Sahada görüşmek üzere.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim sistemi Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 (64 bit)
İşlemci Intel Q6600 Core 2 Quad 2.4 GHz / AMD Phenom 7950 Quad-Core / AMD Athlon II X4 620
RAM 4 GB
Sabit disk alanı 13 GB
Ekran kartı Radeon HD 5770 / GeForce GTX 650
DirectX 11.0

FIFA 15’in Yapımcısı Oyundaki Yeniliklerden Bahsediyor

FIFA 15’in yapımcısı Nick Channon, verdiği röportajda ortaya koymak istedikleri oyundan bahsetti:

Yapmak istediğimiz nihai şey oynayanların oyundan keyif alması. Çok bariz gibi görünüyor olabilir ama gerçek bu. Her yıl yapabileceğimiz en iyi oyunu yapmayı hedefliyoruz ve bundan sonra da hedefimiz değişmeyecek.

Bu yıl özellikle kalecilere eğilmiş durumdayız. Bu konu üzerinde 2 yıldır çalışıyoruz. Kaleciler artık daha zeki ve anlık kararlar verebiliyor. Elimizde artık bunu yapabilecek işlem gücü var. Animasyonları da aynı şekilde geliştirdik. Kaleci animasyonları artık çok daha akıcı.

Oynanış konusunda yeni bir şey yapıyorsanız bunu animasyonlarla da desteklemelisiniz. Sistem değiştiği için animasyonlar da değişir. Ayrıca oyunun her yıl taze hissettirebilmesi için estetik değişiklikler de yapıyoruz.

FIFA Ultimate Team modunda artık oyuncu kiralama seçeneği bulunuyor. Bir oyuncuyu 4-5-6 maçlığına kiralaypı oynatabiliyorsunuz. Oyuncuların çok istediği bir özellikti. Bunun dışında dostluk maçlarından oluşan sezonlar ve oyuncuları transfer etmeden takımınıza koyup göz atabildiğiniz konsept kadro sistemi de FUT’a yeni eklenen özellikler.

Fifa 15’te Spor Toto Süper Lig De Bulunacak

 

Fifa serisi bu yıl Türk futbol severleri mest etmek için geliyor! Oyunda Spor Toto Süper Lig’in de yer alacağı duyuruldu!

Spor Toto Süper Lig’de yer alan 18 takımın tamamı orijinal kadroları, formaları ve kramponları ile oyunda seçilmeyi bekleyecek.

Sivasspor’dan Chahechouh, Beşiktaş’tan Tolga ve Fenerbahçe’den Sow da oyundaki Ultimate Team modunda transfer edilebilir olacak.

fifa 15fifa 15 indirfifa 2015