Aksiyona hazır mısınız?Peki ya adrenaline…Misilleme mükemmel yeni kadrosu ile beyaz perdede…G.I. JOE Retaliation filmi aksiyon dolu ve heyecanlı sahneleri ile sizi başka bir dünyaya çekmektedir.

Filmin Özeti

Devam filminde G.I. Joe’lar sadece ölümcül düşmanları Kobra’ya karşı mücadele etmekle kalmıyor, aynı zamanda devletin içinden kendi varlıklarını tehlikeye atan tehditlere karşı da mücadele vermek zorunda kalıyor.

G.I. JOE Retaliation filmi aksiyon dolu ve heyecanlı sahneleri ile sizi başka bir dünyaya çekmektedir. Adrenalin yüklü bu baş yapıt vizyona girdi.Bilim kurgu ve aksiyon olarak çekilen bu film 2013 ABD yapımıdır.

G.I. Joe Efsanesi son filminde yine zorlu görevlerle geri dönüyor. Ekip bu sefer dünyayı hakimiyeti altına almayı hedefleyen Zartan ve onun adın çalışanlar ve Zartan’ın etkisi altına giren dünya liderleriyle zorlu bir mücadeleye giriyor… Stephen Sommers’ın 2009 yılında çektiği gişe filmi G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi (G.I. Joe – Rise of Cobra) filminden bayrağı devralan Jon Chu başrollere Dwayne Johnson, Channing Tatum ve Ray Park’ı taşırken, kadroya Bruce Willis, Ray Stevenson, Adrianne Palicki, Jonathan Pryce, Lee Byung-hun, Elodie Yung gibi yıldızlar eşlik ediyor. 3D vizyona girecek bol yıldızlı film için beklentiler de yüksek.

 

Yapım: 2013 – ABD

Tür: Bilim Kurgu , Aksiyon , Macera

Süre: 99 dakika

Yönetmen: Jon Chu

Oyuncular: Bruce Willis, Channing Tatum, Dwayne Johnson, Arnold Vosloo, Ray Stevenson

Senaryo: Paul Wernick, Rhett Reese,

Yapımcı: Lorenzo Di Bonaventura, Brian Goldner

G.I. Joe Misilleme Orjinal Fragman