Hangover 3 Felekten Bir Gece

Bu sefer düğün yok. Bekarlığa veda partisi yok. Ters gidebilecek ne olabilir ki? Ancak Kurt Sürüsü yollara düştüğünde tüm bahisler kapanır.

Özet

Kurt sürüsünün Bangkok’u birbirine kattığı o meşhur gecenin üzerinden iki sene geçmiştir.  yıl geçmiştir. Phil, Stu ve Doug evlerinde kendi hallerinde, dertsiz ve ‘olaysız’ biçimde yaşamaktadırlar. Eski dosyalar kapanmış, dövmeler lazer ışınlarına teslim edilmiştir. Bela paratoneri Leslie Chow ise Tayland’da bir hapisanededir. Sürünün 3 erkeği neredeyse normal bir hayat sürerken, pek tabii Alan bu durumdan hiç memnun değildir.
Belalı gecelerden sonra Alan ilaçlarını almayı bırakmış ve kendisini doğasına bırakmıştır ki bu Alan için, sınırsız, sağduyusuz, filtresiz bir haya demektir! Kişisel bir krizin ortasına düşen kahramanımız en sonunda yardım almaya karar verir ama en önemli sorumluluk en iyi  3 dostunun omuzundadır!
Hangover film serisinin üçüncüsü ve sonuncusu olan filmde bu sefer düğün ya da bekarlığa veda partisi yok. Filmin yönetmenliğini yine Todd Phillips üstlenirken, “Wolfpack” yine tabii ki Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha ve Zach Galifianakis’ten oluşuyor.

31 Mayıs 2013

2013 – ABD

Komedi

100 Dak.

Todd Phillips

Bradley Cooper ,  Zach Galifianakis ,  Justin Bartha ,  Heather Graham ,  Jamie Chung

Todd Phillips ,  Craig Mazin

Todd Phillips

Hangover 3: Felekten Bir Gece Film Fragmanı

Hangover 3 Felekten Bir Gece 1 Hangover 3 Felekten Bir Gece 12 Hangover 3 Felekten Bir Gece 13 Hangover 3 Felekten Bir Gece 14 Hangover 3 Felekten Bir Gece 15 Hangover 3 Felekten Bir Gece 16 Hangover 3 Felekten Bir Gece 18 Hangover 3 Felekten Bir Gece 133 Hangover 3 Felekten Bir Gece 144 Hangover 3 Felekten Bir Gece 189