Biliyorsunuz ki bizler Müslüman olarak, kendimize düşen bazı görevler bulunmaktadır. Allah’ın emrettiği yani bizlere farz olan ibadetleri yerine getirmemiz gerekmektedir. Bu konuda biz Müslümanlar biraz daha dikkatli olarak bize verilen görevleri en iyi ve doğru şekilde yerine getirmeliyiz.

Dinin direği olarak nitelendirilen namaz, bizler için oldukça önemli bir yere sahip olan ibadetler arasındadır. Fakat bazı bireyler namaz kılmak konusunda bilgi sahibi değildir. Bu konuda da sizlere, namaz öğreten seccade gerekli desteği verecektir. Bu seccade ile sizler ve çocuklarınız artık daha kolay bir şekilde namaz kılmayı öğrenebilecektir.

Nasıl Kullanılıyor?

Bahsetmekte olduğumuz namaz öğreten seccade oldukça kolay kullanıma sahip olan ürünler arasında yer almaktadır. Seccade üzerinde bulunan elektronik mekanizme sizlere gerekli desteği veren bir noktadır. Bu mekanizma üzerinden hangi vaktin namazını kılmak ya da öğrenmek istiyorsanız, üzerinde bulunan tuşlar sayesinde bunu seçebilirsiniz. Böylelikle namaza başlayabilir ve sesli okuma yöntemi ile kolaylıkla namazınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bilen ya da bilmeyen herkes bunu kullanabilir. Çünkü namaz kılmayı bilenler bile normal olarak bazı zamanlar hatalar yapmaktadır. Hatalarınızı bu seccade ile kolaylıkla anlayabilir ve düzeltebilirsiniz.

Kur’an Okumak Daha Kolay

Günümüzde Kur’an okumak eskiye göre daha kolay bir hale gelmiştir. Çünkü bu kapsamda kuranokuyankalem üretilmiş ve siz müşterilere sunulmuştur. Kur’an okumayı bilmeyen ya da eksiklikleri olan tüm herkes bu kalemi rahatlıkla kullanarak Kur’an okuma konusunda kendini destekleyebilir. Hafız kalemi hızlı bir şekilde sipariş verebilmek için http://www.kuranokuyankalem.org/siparisver bağlantısına tıklayabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kullanımı Nasıldır?

Bahsetmekte olduğumuz hafızkalem gayet kolay kullanılmaktadır. Sadece yapmanız gereken okunmasını istediğiniz ayetin üzerine gelmenizdir. Kalemi üzerinde gezdirerek tuşuna basılı şekilde kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle sizlere sesli olarak en güzel kıraatlerle Kur’an okunacaktır. Sizlerde bilmediğiniz ya da eksik kaldığınız yerleri bu şekilde kendi imkânlarınız ile kursa gitmeden öğrenme imkânını yakalayacaksınız.