Kazdağları gerek olağanüstü doğal güzellikleri gerekse bol ağaçlı ve oksijen deposu oluşu ile özellikle doğa severlerin çok ilgisini çeker. Pek çok turistin ilgi odağı olan Kazdağları konaklama açısından oldukça çeşitlilikte mekanlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu konaklama imkânları pek çok çeşitte bütçeye ve isteğe göre farklılıklar göstermektedir. Kazdağları konaklama imkânları doğa ile iç içe, denize fazla uzak olmayan mesafelerde ve daha pek çok seçenekle karşımıza çıkmaktadır.

 

Kazdağları’nda Otel Çeşitliliği

Kazdağları yerli yabancı pek çok turiste konaklama sağlamakta ve doğa turizminde çok önemli bir bölge olarak görülmektedir. Bu sebeple burada kurulan oteller oldukça konforlu, farklı tasarımlarıyla doğaya eşlik eden, rahat, kullanışlı, farklı fiyat aralıkları ile her bütçeye uygun olarak çeşitlilik göstermektedir. Kazdağları otel anlamında çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Taş otellerden, konaklardan restore edilen yerlere kadar pek çok çeşitlilikte mekân gözümüze çarpar. Bu mekânların her çeşit konaklamaya eşlik eden farklı organizasyonları vardır.

 

Otellerle Kazdağı Farkı

Doğa harikası bir mekânda, çam ormanları içinde, oksijen dolu bir yükseklikte Kazdağlarında olmak hayatımızda hissedebileceğimiz en büyük huzur anlarından biridir. Oteller farklı formatları ve tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. Kazdağlarında yaşamanın, tatili kazdağlarında geçirmenin farkını; istediğimiz kalitede otellerinde yaşayarak çıkarabiliriz. Kazdağı Butik Otelleri pek çok anlamda fark yaratmaktadır. Taban ve tavan fiyat aralıkları oldukça geniştir. Küçük otellerden pansiyonlara ve en lüks otellere kadar pek çok seçenek mevcuttur.

 

Restore Edilen Yapılar

Bu otellerin pek çoğu eskiye ait binaların restorasyonu ile oluşturulmuştur. Osmanlı- Rum mimarisi bu yapılar üzerinde derin etkilere sahiptir. Yapılan restorasyonlar sonucu bu mimari eski kalıntılar çok özel görünümlü, tarihi dokuyu bünyesinde barındıran, şık oteller haline dönüştürülmüştür.

 

Kazdağları Doğal Zenginlikleri

Edremit, Altınoluk ve Yeşilyurt’ta pek çok otel yer almaktadır. Bu bölgeler özellikle denize olan konumu ve doğal güzellikleri nedeniyle rağbet gören yerlerdir. Kazdağlarında özellikle Zeus mağaralarını görmek çok önemlidir. Çünkü bu mağaralar en önemli tarihi ve doğal yapılardandır. Kazdağlarında oteller yılın her dönemi hizmet vermektedir. Bu sebeple fiyat farkları mevsimlere göre oluşmamaktadır. Bu muhteşem otellerde olağanüstü güzellikteki doğanın ve denizin tadı çıkarılabilmektedir. Kazdağları otel ve pansiyonları hem uygun hem estetik hem rahat hem de konforlu özellikleri ile gelen misafirlerini ağırlamak üzere sizleri bekliyor. Tatilde en kaliteli mekânlarla Kazdağlarının tadını sizde çıkarabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için www.idavilla.com.tr adresini ziyaret edebilir ve siz de mükemmel bir tatil için rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Kazdağları Butik Oteller