Geçenlerde internette dolaşırken bir kaç yazı ile karşılaştım bu durum ile alakalı size durumu ve yorumları aktarmak istiyorum. Sizde muhakkak intenette telefon numarası aramışsınızdır. Bu durum ile alakalı şöyle bir sorun oluştu. Geçen intenette önce masa ve sandalye alacaktım. Daha sonra ise peak games üzerinden oyun parası alacaktım. Herşey böyle güzel giderken masa için araştırma yaptım. Tekzen,evkur evidea gibi bir çok karar arasından evidea hakkında karar kıldım. Tabi benim için önemli olan evidea müşteri hizmetleri hakkındaki bilgilerdi.

 

EVİDEA MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Evidea internet üzerinden satış yapan dekorasyon ve ev ürünleri satan güvenilir bir sitedir. Siteyle ile ilgili bir probleminiz olması durumunda Evidea Çağrı merkezine bağlanabilir yada evidea üzerinden iletişim kurup mail atabilirsiniz. Bende telefon numarasını nasıl bulurum derken aşağıdaki ilgili siteyi buldum . Bunun üzerinden sitenin iletişim bilgisi ve telefon numarası gibi tüm telefon numaralarına ulaştım… Sizde aşağıdaki link üzerinden ulaşıp bilgi alabilirsiniz…
http://telefonbilgisi.com/evidea-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi/

 

Peak Games İletişim Bilgisi

İnternet üzerinden oyunlarıma para almak istiyorum hesabıma girdim baktım ki ne göreyim. *Peak Games hesabım banlanmış. *Hemen nasıl kaldırırım diye kara kara düşünmeye başladım. Araştırdıkça linkteki siteyi buldum. Buradan peak games iletişim telefon numarası gibi bir çok bilgiye kolaylıkla eriştim..
http://telefonbilgisi.com/peak-games-musteri-hizmetleri-iletisim-peak-games-sikayet-cagri-merkezi-numarasi/

 

Herkese Başarılar dilerim bugunkü yazımız bu kadar kolay gelsin..