İPHONE 5 MODEL FİYATLARI

Bir önceki Apple markası tasarımlarından tamamıyla farklı bir şekilde tasarlanmış olan Apple iPhone 5s modeli, kullanıcılarını her açıdan memnun etmeyi başarmıştır. Dünya devi olarak adlandırmakla birlikte Amerika’da cihazını ses getiren tanıtımlarla tüm dünyaya lanse edilmiştir. İphone 5s fiyatlarının da açık ve net bir şekilde belirtilmesi kullanıcıları bilinçlendirmek açısından önemlidir. Cihazın ince tasarımı ve diğer tüm iPhone tasarımlarından çok daha uzun olması, daha estetik bir görünüme sahip olmasını sağlarken aynı zamanda tasarım ve performans açısından çok daha fazla yeni özellik taşımaktadır.

16, 32 ve 64 GB boyutlu alternatiflerinin sunulduğu bilio.com web adresi, bu cihazı uygun fiyatla bulmak isteyen tüm kullanıcılarını adaylarını memnun edebilecek imkânlar sunulmaktadır. Sanal nitelikli mağazalar arasında en cazip ve en uygun fiyatlı ürünlerin satışını yapan web adresini tercih etmeniz İphone 5s fiyatlarını daha düşük oranda elde etmeniz için de faydalı olacaktır. Ayrıca bilio.com web adresinden de ürün almak ve alışveriş yapmak tamamen kişilerin isteğine bağlı bir durumdur.

4 inçlik ekrana sahip olan iPhone 4s modeline göre çok daha uzun olmasından dolayı kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmaktadır. Ayrıca her inç değerine düşen 326 piksel renk derinliklerinin daha iyi algılanması için olanak sunulmaktadır. İphone 5s fiyatlarına uygun şekilde ulaşmak isterseniz www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/5s-16gb-p148952845/  web adresini kesinlikle ziyaret etmeli ve alışverişinizi yapmalısınız.