Iyot damlası ülkemizde yeni yeni keşfedilmeye başlanmış olup zayıflama ve kilo kontrolü ile hastalıklara şifa bulmak adına kullanılan bir bitki özüdür. Kakule bitkisi içinde bulunan terpinil asetat maddesi, limonen maddesi, sineol , sabinen ve pinen gibi maddeler içerikleri yağı oluşturur. Bu damla kakule bitkisinden oluşturulmuş saf bir yağ ekstrasıdır. Çin’de de birçok hastalığa deva olarak kullanılan bu bitki artık zayıflama ve kilo verme için kullanılan bir yağ olarak da ülkemizde satışa sunulmuştur. active plus iyot damlası sayesinde spor salonlarında ağır egzersiz ve sıkı diyet programları uygulamak zorunda kalmayacaksınız.

Nasıl Kullanılması gerektiği hakkında kısa bilgi

Iyot damlası çay veya kahve gibi günlük sürekli olarak tüketilen içeceklere 5-10 damla ile vücudunuzdaki yağ yakımı ve kilo kaybını hızlandırabilirsiniz. Bu damla, kabızlık sorunu veya gaz problemi yaşayanlar için de en etkili doğal bir karışımdır. Bu şifalı bitki, mide için de oldukça faydalıdır. Bu sayede mide de oluşan gaz gibi sorunlar için kullanılabilir.

Etkisi

Diyabet gibi sorunları olan kişilerinde rahatça kullanacağı bir bitki özüdür. Kullanmaya başlandığınız günden birkaç gün sonra iyot damlası etkisini göstermeye başlayacaktır. Öncelikli etki ettiği alan olan sindirim sistemi, metabolizmanızı hızlandırarak sindirim sisteminizi düzene sokacak ve sistemin dengeye girmesini sağlar. Daha sonra da midedeki gaz problemini de çözer. Bu denge ve düzen oluşmasından sonra vücut fonksiyonlarının işlevlerini de daha verimli hale getirmesini sağlar.

Doğallık

Iyot damlası içeriğindeki özler ile doğal bir bitki özüdür. Yapılışı ile bitkinin ezilmesi sayesinde oluşan özler ve yağlardan bir araya gelmektedir. http://www.iyotdamlasi.web.tr/siparis-ver Doğal yollardan yapılan bitki özü sayesinde hastalıklar da tedavi edilmektedir. Hamile kadınlar için kullanılması tavsiye edilmemektedir.