Zebra perdelerin montajı ve kurulumu son derece kolaydır. Aynı zamanda, renk skalası ve fiyat seçenekleri açısından da oldukça uygundur. Perdemağazasi.com sitesini ziyaret ederek bahsetmiş olduğumuz tüm seçeneklere sizler de ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz olursa da sitede aktif bir iletişim sistemi bulunmaktadır. Buradan jakarlı zebra perde seçeneklerini görebilir, ölçülerinizi vererek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Curly Gümüş Simli Krem Zebra Perde

Jakarlı Zebra Perdenin Kurulumu

Perdenin oldukça basit bir sistemi bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi edinmek isterseniz Perdemağazasi. com adresinde yer alan kurulum videosunu izleyebilirsiniz. Jakarlı zebra perdeler için sitede yer alan perde seçimini yapmanız yeterli. Kurulum konusunda sıkıntı yaşamanız durumunda yetkililer de size yardım edecektir.

Curly Gümüş Simli Kahve Zebra Perde

Jakarlı Zebra Perde Seçenekleri

Zebra perdeler arasında en çok rağbet gören seçeneklerden biri de jakarlı perde modellidir. Perdemağazası sitesinde ise, simli, üç renkli, desenli, gümüş ve altın renkli gibi jakarlı zebra perde modelleri görebilir, bunlar arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda bambu ya da keten gibi kumaş seçimleri yapmanız da mümkün.

Curly Gümüş Simli Gri Zebra Perde

Jakarlı Zebra Perde Fiyatları

Fiyatlar piyasada oldukça değişken diyebiliriz. Özellikle jakarlı, simli gibi seçenekler, basic zebra perdelere göre az da olsa daha pahalıdır, diyebiliriz. Fakat site üzerinde sıklıkla indirimler gerçekleşmekte, aynı zamanda bir de, kampanya stoğu bulunmaktadır. Aynı zamanda havale ile ödemelerde de ödeme kolaylıkları sunulmaktadır.

Bu yazı; Perdemagazasi.com sitesinde yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.