Bir bayanı aldatmak, anlık bir olay olsa bile etkisi o kişinin üzerinde aylarca hatta yıllarca sürebilir. Bu evreleri detaylı şekilde incelediğimizde, belki kafanızda bir fikir oluşabilir ve bir bayanı kesinlikle aldatmamanız gerektiğini düşünebilirsiniz.
Duyma Evresi
Sizden veya başka birisinden onu aldattığınızı öğrendiği zaman ilk olarak ne yapacağına karar veremez. Sizinle konuşmadan içine kapanır veya bir arkadaşının yanına gider ve saatlerce ağlamaya başlar. Kimi zaman size nefret dolu sözler ile anar, kimi zaman ise kendisinde suç arar. Fakat günün sonunda hiçbir fikri olmadan evin yolunu tutar.
Bahsetme Evresi
Eğer konuyu başkasından öğrenmişse, size anlatmak için bir zaman dilimi yakalamaya çalışır. O olayla ilgili çaktırmadan sorular sorar ve sizi yanıltmaya çalışır. Eğer yalan atmaya devam ederseniz daha fazla onu kırarsınız. O yüzden sevdiğiniz kişinin ya da daha doğrusu aldattığınız kişinin bu bilgiyi öğrendiğini hissettiğiniz anda hiç uzatmayın, direkt anlatın.
Kabullenme Evresi
Yaşanılan olayı kabullenme evresi ikiye ayrılır. Birinci durumda, sizin böyle bir şey yaptığınızı kabullenip bir daha yapmamanız doğrultusunda sizi affetmek. İkinci durum ise direkt olarak ilişkiyi bitirmek. Genelde kadınlar, evli olmadıkları sürece ilk seçeneğe dokunmazlar bile. Eğer sizi çok seven bir kişi ile karşı karşıyaysanız onun ilk durumu seçebileceğini düşünebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz ise her zaman ikinci duruma göre hazırlık yapmanız olacaktır.
sex hikaye
ensest hikaye
sikiş hikaye