Kariyer Yolunda En Büyük Yardımcınız İngilizce

Her insan bu dünyaya geldiğinde bir hayal kuruyor. Kimimiz dünyayı gezmek, kimimiz öldüğünde hatırlanmak, kimimiz şirketler kurmak zengin olmak istiyor. Bu hayallerin peşinden gitmek için gerekli eğitimler alıyoruz ve bu eğitimlere önemli miktarlarda zaman ve para harcanıyor. Sonuç istediğimiz gibi olduğu sürece harcanan bu zaman ve para tabii ki kayıp olarak hissedilmiyor. Yaptığımız kariyer planını başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için gerekli eğitimleri almış olmamız gerekiyor. Özellikle büyük şirketlerde çalışmak isteyenler ya da büyük şirketlere sahip olmak, yönetmek isteyen kişilerin gerçekten donanımlı olmaları gerekiyor. Çok uluslu bir şirkette çalışmak demek, özellikle yüksek bir mevkide çalışıyorsanız, büyük bir sorumluluk demek.

Bu hayalleri gerçekleştirme yolunda bazı olmazsa olmazlar var. Örneğin yabancı dil bilgisi. Artık neredeyse her iş veren, işe almak istediği kişide yabancı dil bilgisi istiyor. Yabancı dilden kasıt genel olarak ingilizce oluyor çünkü ingilizce bir dünya dili. Okullarda aldığımız ingilizce her zaman yeterli olmayabiliyor çünkü belli sektörlerin kendine ait bir jargonu var. İşte bu noktada iş ingilizcesi dediğimiz kavram devreye giriyor. Peki nedir bu iş ingilizcesi? İş ingilizcesi, mesleklere göre değişen terimleri, kavramları kapsayan bir şey. Günlük hayatta kullanılan ingilizcenin yanı sıra bu terimleri ve kalıpları bilmek, iş hayatında bize çok yardımcı olacağı için buna iş ingilizcesi denmiş. Bu o kadar önemli bir olgu ki iş ingilizcesi eğitimi veren kurslar var. Bunlardan bir tanesi olan Executive English Coaching iş ingilizcesi kursu İstanbul’da bulunuyor ve rakiplerine kıyasla çok iyi. En önemli özelliklerinden bir tanesi de deneyimli bir ekibe sahip olması. Bütün eğitim kadrosu, ingilizceyi ya ana dili gibi konuşuyor, ya da ana dili zaten ingilizce olan insanlar. Executive English Coaching kursunun referanslarına baktığımız zaman zaten ne kadar büyük ve ne kadar deneyimli bir kurs olduğunu görebiliyoruz. Hem şirketlere toplu şekilde hem de bireysel öğrencilere iş ingilizcesi eğitimi veren kurs, fiyat anlamında da rakiplerine fark atıyor.

Kariyer basamaklarını tırmanmak adına hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran iş ingilizcesi eğitimi almanın en doğru adresi Executive English Coaching uzun süredir kalitesinden ödün vermeyen ve günden güne kalitesini arttıran bir yer olarak varlığını başarılı bir şekilde sürdürmekte.

İş ingilizcesi http://www.ExecutiveEnglishCoaching.com