Kedi maması seçerken doğru bir seçim yapmalısınız, kedinizin sağlığına katkıda bulunacak, gerekli vitamin ve mineralleri içerecek mamaları tercih etmelisiniz. Yavru kediniz var ise gelişimini destekleyecek sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlayacak bir mama almalısınız. Yine yetişkin kediler için de ayrı olarak mama bulabilirsiniz. İçerik olarak yüksek besin değerli mamalar, kedinizin hastalıklara yakalanma olasılığını düşürecektir. Yeterli bir şekilde beslenemeyen kediler ilerleyen zamanlarda farklı hastalıklara yakalanabilir ve sağlığını büyük ölçüde etkiler. Tavuklu ve pirinçli, somonlu, tahılsız, hindili, glutensiz, ton balıklı ve kuzu etli gibi farklı çeşitlerde mama bulabilirsiniz. Kedinizin seveceği mamayı bulabilir ve beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Pratik Kedi Konservesi İle Kedinizi Ödüllendirin

  • En yakın dostlarımız olan evcil havyalarımız bazı zamanlar bizim en iyi arkadaşlarımız olabiliyorlar.
  • Bu nedenle onlara gereken özeni göstermeli ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamalısınız.
  • Onlar için doğru mamayı bulmalı, temizliğini ve tüm bakımlarını eksiksiz yapmalısınız.
  • Her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz kedi konservesi ile kedinizin karnını gittiğiniz her yerde pratik bir şekilde doyurabilirsiniz.
  • Uygun fiyatlı olmaması sebebiyle de konserveleri rahatlıkla, az maliyetle temin edebilirsiniz.
  • Doğal içerikli, hormonsuz mamaları siz de kedinize gönül rahatlığı ile yedirebilirsiniz.
  • Yüksek kalitedeki bu mamalar hem kedinizin sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlayacak hem de hastalıklardan korunmasını sağlayacak.
  • Ton balıklı, tavuk parça etli bu konserveleri kediniz çok sevecek.

Kedi Kumu İle Kedinizin Tuvalet Sorununu Ortadan Kaldırın
Ev ortamında kedi besliyor iseniz kedinizin tuvalet sorunu sizin için de bir sorun olabilir. Ama kedi kumu ile bu problemi ortadan kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Kedinizin sağlığını etkileyecek herhangi bir kimyasal içermeyen bu kumları güvenle kediniz için kullanabilirsiniz. Kediniz ihtiyacını gördükten sonra etrafa bakteri, mikrop yayılır mı diye bir endişeniz varsa hemen bu düşünceden kurtulabilirsiniz çünkü sıvıyı anında içine hapseden formülü ile zararlı bakterilerin çoğalmasını, etrafa yayılmasını engeller ve size temiz bir ortam sunar. Parfümlü içeriği ile oluşabilecek kötü kokulardan evinizi arındırır ve üstüne bu kumlar,  etrafa hoş bir koku bırakır.