Kibarlı Mustafa Eraslan Başarısı

Kibarlı Mustafa Eraslan, aldığı tıp eğitiminden sonra kendini alternatif tıp üzerine yönlendirdi. Anadolu topraklarındaki birbirinden zengin, birbirinden faydalı bitkileri hangi hastalıklara, hangi ağrılara iyi geldiği şekilde gruplandırdı. Mustafa Eraslan, bu çalışmalarından sonra gruplandırdığı bitkilerden en şifalılarını, insanlar için en faydalı olanlarını seçerek insanların hizmetine sunmaya karar verdi. 20 yılı aşkın süredir yürüttüğü gerek klinik, gerekse alternatif tıp bilimi çalışmaları sonunda meyvelerini vermeye başlamıştı. Eraslan, Kibarlı adında patentinin tamamen kendine ait olduğu bitkisel karışımı insanlara sundu. Kibarlı ürünleri insanların fiziksel sağlıklarının yanı sıra, ruhsal sağlıklarını da düzenler. Kibarlı sayesinde yaşantımızın yorucu ve boğucu günlerinde mutluluğa ulaşmamız kolaylaşır. Tamamen şifalı bitkilerden üretilen bu ürünler, 2 milyon kullanıcı gibi oldukça başarılı bir kullanıcı sayısına ulaşmıştır. 2 milyon kullanıcıdan alınan yorumlar çerçevesinde her geçen gün daha da iyiye ilerleyen Eraslan ve ekibi, %100 doğal ve bitkisel olan ürünler ile insanlara fayda sağlamaya devam ediyorlar. Yapısında hiçbir katkı maddesi bulundurmayan bu ürünler ile aklınıza gelebilecek her tür hastalık ile mücadele etmek mümkün. Kibarlı Mustafa Eraslan ürünlerine resmi satış adreslerimizden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Dr. Mustafa Eraslan İlaçları

Dr. Mustafa Eraslan ilaçları tamamen bitkisel ürünlerdir. Mustafa Eraslan ürünleri tamamen yapılan klinik testler sonucu oluşturulmuş bitkisel ürünlerdir. Bitkisel gıda takviyesi kapsamında olduğundan hiçbir yan etkiyi bünyesinde barındırmaz. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı izni ile üretilen bu ürünlerin sağlığınız açısından hiçbir olumsuz etkisi bulunmaz. Uzun yılların verdiği deneyimler sonucu üretilen bu ürünlerde tamamen halk sağlığına fayda hedeflenmiş, bu bağlamda fiyat belirlenirken olabildiğince düşük miktarlarda tutulmaya çalışılmıştır. Dr. Mustafa Eraslan İlaçları halk sağlığına yaptığı katkılar ve tamamen doğal olarak üretilmesi sayesinde ulaştığı her insana şifa olmuştur. Sizde bu bitkisel gıda takviyesinden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Mustafa Eraslan kimdir ?

Mustafa Eraslan 1963 İstanbul doğumlu bir tıp insanıdır. İlköğretim ve ortaöğretimini İstanbul gibi büyük bir şehirde tamamladıktan sonra girdiği sınavlarda başarılı olan Eraslan, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim görmeye hak kazandı. Daha sonraki yıllarda bu başarılı eğitim hayatını sürdüren Eraslan, Trabzon’da ki eğitimini başarı ile bitirdikten sonra geleneksel tıp üzerine araştırmalar yaptı. Geleneksel, diğer adıyla alternatif tıp üzerine birçok araştırma yapan Eraslan aldığı sonuçları halk sağlığı için kullandı. Mustafa Eraslan hem modern tıpçı, hem de bir alternatif tıpçı kimliğine sahiptir. Her iki alanda da sayısız başarıya imza atan Eraslan bilgi birikimini bizim faydamıza açtı.