header

Knight Online steam nedir ?

Bu ara sıkça sorulan bu sorunun cevabını çeşitli açıklamalar ile tarafınıza ilettik fakat Knight Online steam eklendikten sonra nelerin değişeceğini tam olarak sizlere açıklamadık.Bu açıklamayı yapmadan önce steam nedir ? sizlere kısaca bu bilgiyi iletmek istiyoruz.

Steam : Oyunlar için ciddi güvenlik önemleriyle hazırlanan ve bu hizmeti oyunculara ücretli olarak sunan bir platformdur.Bu platform kısa zaman içinde çok ciddi oyunlarında eklenmesi ve kullanıcıların bu platformu sevmesiyle beraber yüklü kazanç elde etmiştir.

Bu açıklamanın ardından Knight Online steam gelme nedeni ise tamamı ile eski kaybettiği kullanıcı sayısını tekrardan yakalayıp kazanç elde etmektir.Oyun daha steam eklenmeden kafalarda çeşitli söylentiler dolaşmaya başlasa ile NTT GAME forum üzerinden sürekli bu tarz sorulara cevap verip kişilerin aklında kalan soruları cevaplamaya devam etmektedir.Oyun tahminimce eski kitlesini yakalayıp tekrardan sevilecektir.

Oyun 26 Ocak Pazartesi steam eklenip indirme işlemine başlayabileceksiniz.Oyunda kesinlikle ama kesinlikle hile kullanımı yapamayacaksınız.Geliştirmiş oldukları yeni sistem sayesinde Koxp , Tbl ve türevi her türlü hile engellenmiş olacaktır.