Her sene olduğu gibi 2014’e de damgasını vuran yapımlar komedi türünden gelmektedir. Özellikle ülkemizde komedi türü filmlere olan ilgi oldukça fazladır. Kötü Komşular da bu ilgiye cevap verecek potansiyele sahip ABD yapımı bir filmdir. 9 Mayıs 2014 günü vizyonda yerini alan Kötü Komşular ( Neighbors ) komedi türünün en iyileri arasına girmeye aday.

94 dakikalık bu eğlenceli yapımın yönetmenliğini NicholasStoller yapmıştır. Teknik ekibinin birçok tanınmış filmde yer aldığını görmekteyiz. Bununla beraber oyuncu kadrosu da dünya çapında tanınmış isimleri barındırmaktadır. ZacEfron ve RoseByrne gibi oyuncuların yer aldığı Kötü Komşular filmi SethRogen’in yapımcılığından geçmiştir.

Kötü Komşular full izlemeden önce, filmin konusundan bahsetmekte fayda var. Yeni bir bebek sahibi olan çift, evlerinde mutlu mesut yaşar. Dışarıya olan istekleri her geçen gün sönen bu çifte büyük bir sürpriz gelir. Hemen yanlarında bulunan eve yeni komşular yerleşmektedir. Fakat bu komşular beklendiği gibi değildir. Büyük bir öğrenci topluluğunun bu eve yerleşmesi ve çiftin toplulukla olan komik savaşı filmde ana olayı kapsamaktadır.

Eğlenmek isteyenlerin gülerek izleyeceği Kötü Komşular filmini nerede bulabiliriz sorusuna cevabımız indirmedenfullizle.com olacaktır. Kötü Komşular Türkçe dublaj izle veya altyazı izle seçenekleri ile bu siteden filme ulaşabilir ve yüksek çözünürlükte 94 dakikalık bu yapımı izleyebilirsiniz.

neighbors_2014-other