4 yaşlı adamın Las Vegas maceraları ile ilgili bir komedi filmi. 4 ruhu genç adamın maceralarının nasıl şekilleneceğini üzerine kurulmuş yeni bir Vegas hikayesi.

01 Kasım 2013

2013 – ABD

Komedi

Jon Turteltaub

Morgan Freeman ,  Robert De Niro ,  Michael Douglas ,  Mary Steenburgen ,  Kevin Kline

Adam Brooks ,  Dan Fogelman

Joseph Drake ,  Laurence Mark

Özet & Detaylar

Billy, Paddy, Archie ve Sam çocukluklarından beri çok iyi dost olan üç adamdır. Ekibin yeminli bekarı Billy 30 yılı aşkındır sevgilisi olan kadına evlenme teklif ettiğinde, bu çılgın dörtlü bekarlığa veda için Las Vegas’ın yolunu tutar. Yaşları umurlarında bile değildir, onlar yaşamlarının altın çağlarındadır. Fakat “günahlar şehrine” adım attıklarında, pek çok şeyin değiştiğini göreceklerdir. Ve dostlukları hayal bile edemeyecekleri testlerden geçecektir. Adam Brooks ve Dan Fogelman’ın ortak senaryosu ile hayata geçen çılgın komedi filminin yönetmenliğini Jon Turteltaub üstlenirken, başroldeki dörtlüyü ise Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman ve Kevin Kline canlandırıyor.

Filmin başrollerinde yer alan usta oyuncular, sinema tarihinin çeşitli yerlerinde unutulmaz rollere imza attılar. Bu film ise Robert De Niro, Kevin Kline, Michael Douglas ve Morgan Freeman’ı bir araya getiren ilk proje olma özelliğini taşıyor.

last vegas

Last Vegas Filminden Kareler