Pek çok kişi romatizma ağrılarından şikâyetçi olurken, yine günümüzün en popüler ağrıları arasında sayılan bel ağrıları da hem gençlerde, hem yetişkin hem de orta yaş ve üzeri kişilerde görülmektedir. Bu ağrılar her ne kadar ilk dönemlerde hafif şiddetli olsa da, ilerleyen dönemlerde ağrılar şiddetini artırabilmektedir. Bu konuda da sizlere bazı ağrı kremleri sunulurken, elbette ki altında yatan nedene göre tıbbi bir tedavi yöntemi de uygulanması gerekebilir. Sizlere bu kapsamda termal alabalık yağı kremi yardımcı olabilirken, her zaman daha sağlıklı sonuçlar almak üzere bir doktor kontrolünden geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Magnezyum yağını duydunuz mu?

Günümüzde ağrı kremleri ve spreyleri olarak pek çok farklı losyon üretilmektedir. Yine bunlar arasında yer alan magnezyum klorür ve su ile hazırlanan ve magnezyum yağı olarak tanımlanan bu sıvı, vücudunuzun magnezyum ihtiyacını karşılarken, aşağıda yer alacak ağrılar için de sizlere destek olabilecektir. Emilimi kolay olması ile vücuda oldukça kısa sürede ulaşırken, magnezyum eksikliği yaşayanlar için bir çözüm önerisi olabilir. Yine eğer ki midenizde sorun oluşturmuyorsa, bunun için tıbbi ilaçlarda kullanılabilir.

Tıbbı ilaç kullanmak istemeyenler, bitkisel içeriklere sahip olan magnezyum yağı ürünlerinden destek alabilir. Fakat bilinmesi gerekir ki, bu ürün hiçbir tedavi amacı gütmemektedir.

Kullanımları nasıl?

Magnezyum sprey, direkt olarak kullanma talimatlarına uygun bir doz ayarı yapılarak, ağrı olan bölgeye püskürtülmesi ile kullanılmaktadır. http://www.alabalikyagikremi.gen.tr/ Yağsı bir kıvama sahip olması ile masaj hareketleri ile vücuda emilimi sağlanır. Böylelikle etkileri daha çabuk açığa çıkacaktır. Ortalama olarak 15-20 dakika vücutta kaldıktan sonra kalıntılar temizlenmelidir.

Yine diğer ürün olan alabalık yağı kremi de normal bir uygulama ile kullanım talimatlarına uygun bir şekilde ağrı bölgesine dairesel masaj hareketleri ile uygulanması doğru görülebilir.