medal of honor Obal DVD - CZ

 

Aksiyon ve adranalin dolu medal of honor warfighter sistem gereksinimleri…

 

EA Danger Close ekibi tarafından geliştirilen EA Games oyun fiması  tarafından dağıtılan yeni FPS oyunu Medal of Honor: Warfighter için sistem gereksinimleri açıklandı. EA Games’in yeni ve teknolojik grafik motoru Frosbite 2 teknolojisini kullanan oyunun görselleri oldukça başarılı. Bu yüzdende oyunun Battlefield 3 gibi bir sistem isteyeceği öngörüldü. Fakat korkulan gibi olmadı aslında oyunu minimum seviyede normal bir bilgisayar kaldıracak ve zorlanmadan istenileni verecektir. Daha sonra oyunu maksimum seviyede oynamak için galiba birçok PC kullanıcısı ekran kartını değiştirmek zorunda kalacaktır.

Medal of honor warfighter diger sürümlerinde olduğu gibi heyecanlı adranalin dolu bir bilgisayar oyunudur.Aksiyon dolu sahneleri ve gerçekçi grafikleri ile bu yeteneğini ortaya koyuyor.Otantik bir savaş ortamı ve savaşçı cesur yürekler takım halinde canlarını ortaya koyup bu cehenneme gönüllü adaylardır.Küresel terör tehdini engellemek için cesur olamk yeter.

EA Games yeni Medal of Honor oyunu ile oldukça iddialı geliyor ve Activision’ı FPS tahtındaki yerini almak istiyor. Mükemmel bir savaş çevresi ve  güzel atmosfer umuyoruz güzel senaryo ve iyi bir yapay zeka ile Medal of Honor: Warfighter aksiyon ve adranalin severler için 25 Ekim 2012 tarihinde PCPlaystation 3 ve Xbox 360 için piyasada yerini almıştır.

-Sistem gereksinimleri…

Düşük seviye sistem gereksinimleri

 

İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4GHz yada Athlon X2 2.7GHz
Ekran Kartı: NVidia 8800 GTS yada ATI Radeon 3870 – 512MB
Bellek: 2 GB RAM
Boş disk alanı: 20 GB
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İşletim sistemi: Windows Vista, Windows 7

 

Yüksek seviye sistem gereksinimleri

 

İşlemci: Intel Core 2 Quad 3GHz yada AMD Phenom II X4 3 GHz
Ekran Kartı: NVidia GTX 560 yada 1 GB ATI Radeon 6950 – 1GB
Bellek: 4 GB RAM
Boş disk alanı: 20 GB
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İşletim sistemi: Windows Vista, Windows 7