metro_last_light game

Kıyamet sonrası Moskova’nın harabelerinin altında, Metro tünellerinde, insanlıktan geriye kalanlar dışarıdan ve içeriden tehditlerle sarılmış durumda.

KUTU ARKASI

Oyun Hakkında:

Yıl 2034… Kıyamet sonrası Moskova’nın harabelerinin altında, Metro tünellerinde, insanlıktan geriye kalanlar dışarıdan ve içeriden tehditlerle sarılmış durumda. Terk edilmiş yüzeyin altındaki mutantlar yer altı inlerine dadanırken, yukarıdaki zehirli gökyüzünde de avlanıyor.

Ancak Metro’nun istasyon şehirleri bir araya gelmek yerine, D6’nın askeri mahzenlerinden çıkan bir kıyamet silahı olan büyük gücü ele geçirmek için birbiriyle mücadele ediyor. Bir iç savaş ile insanlık dünya üzerinden sonsuza kadar silinebilir.

Suçun yükünü taşıyan, ancak umudunu kaybetmeyen Artyom olarak, insanlığın kurtulmasının anahtarı sizin elinizde: En karanlık vakitlerdeki son ışık…

Öne Çıkan Özellikler

  • Sürükleyici, hikaye odaklı anlatıma sahip bir FPS olan Metro: Last Light, otoritelerce başarısı takdir edilen kült klasik 2010 yapımı Metro 2033’ün devamı niteliği taşıyor.
  • El yapımı silahlarla hazırlanan ilginç cephanenizle, ölümcül düşmanlara karşı nefes kesen bir savaş yaşayın; gizliliği kullanarak karanlığın perdesinden saldırılar başlatın.
  • Bugüne kadar tasarlanmış en ilgi çekici, en yüksek atmosfere sahip oyun dünyalarından biri olan Moskova Metro’sunun kıyamet sonrası dünyasını dolaşın.
  • Korku ve FPS oynanışın klostrofobik bir karışımı olan bu oyunda tüm mermileriniz bitene ve son nefesiniz kesilene kadar savaşın.
  • Yeni nesil göz alıcı aydınlatma ve fizik motoruyla hem konsol, hem PC için yeni bir grafik çıtası belirliyor.

Metrolastlight

 

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
En İyisi
Monitör 120 Hz ve üstü
3D Vision Metro: Last Light uyumlu kart ve donanımda Nvidia 3D Vision destekler. Metro: Last Light’ı 3D oynamak için Nvidia GeForce GTX 275 ve üstü önerilir.
DirectX DirectX 9.0c
Ekran Kartı 512 MB DirectX 9 ve Shader Model 3 uyumlu ekran kartı
RAM 2 GB
İşlemci 2,2+ GHz çift çekirdekli
İşletim Sistemi Windows XP (sadece 32 bit), Vista, 7, 8
Minimum

 

Türü: FPS

Geliştirici: 4A Games

Dağıtıcı: Deep Silver

Yaş Sınırı: 18+

Çıkış Tarihi: 05.2013

İşletim Sis.: Win.

metro 1

En çok satan kitaplar arasından ekrandalara uzanan macerada ikinci perde! Metro’nun yeni oyunu Last Light çıkışını harika bir video ile kutluyor.
Playstore’da ön siparişe açık durumda olan yeni Metro oyunu Last Light hem karanlığı hem de içindekileri üzerinize yollamak için sayılı saatleri hesaplarken bunu da pek güzel bir video ile kutluyor. Oyunda sizi ne tip bir atmosfer, nasıl düşman ve yaratıklar karşılayacak, hangi silahlarla bunlara karşı geleceksiniz de hayatta kalacaksınız….

4A Games 2013’ün heyecanla beklenen oyunları arasında yer alan Metro: Last Light için yayınlandığı yeni video ile bize yapımda kullanacağımız silahları gösteriyor. Metro’da Hayatta Kalma Rehberi’nin yeni bölümünde oyun boyunca yanımızdan ayırmayacağımız ekipmanlara da yakından bakıyoruz.

Dmitry Glukhovsky ‘nin ünlü eseri Metro 2033’ten uyarlanan aynı adlı oyunun devamı Last Light, 17 Mayıs’ta satışa sunulacak. Yapımcı 4A Games ise yayınladığı her yeni videoda bizi metronun ilginç atmosferinden bir parça sunarken, oyunda hayatta kalmamızı sağlayacak şeyleri de tanıtıyor. Bu doğrultuda yayınlanan yeni videonun konusu ise düşmanlarımıza ve mutasyona uğramış canlılara karşı kullanacağımız silahlar. Oyun içi görüntüler eşliğinde hazırlanmış yeni Metro: Last Light videosuna biraz aşağıdan göz atarak yapımda işinize yarayacak çeşitli ipuçları da öğrenebilirsiniz!

metro game metro last light game

metro last light metro oyunu

metro video game metro

metro_last_light metro_last_light_wallpaper_hd-hd