Bir çok oyuncu metin2 pvp oynamaktadır. Biz bunu bildiğimiz için bu oyunculara yardımcı olmak amacıyla tanıtım sitesi açmış bulunmaktayız. Bu tanıtım sitesinde oyuncuların çok aradığı kolay,orta ve zor pvp serverler olacaktır. Herkesin aradığı türde pvpler burada bulunmaktadır.

Aradığınız eyer Metin2 pvpnin editsiz pvp serverler türündense bu siteden sunucu özelliklerine bakarak ve sunucuya girip inceleme yaparak aradığınız serveri bulacaksınız. Sizler için oy sistemimiz aktif durumdadır. Oy sistemi ile kaliteli bir sunucu bulup, oynayacaksınız. Seçtiğiniz sunucuların kalitesini her zaman arttırmaya çalışıyoruz. Sitemizde sw sahipleri sunucularını ekliyor, oyuncular sunucu buluyor. Bu şekilde bir ağı kurmuş bulunmaktayız. Mt2 pvp oyuncuları her zaman kaliteye layıktırlar. Bundan dolayı seçtiğiniz pvpde eyer kalitesi yoksa oynamayınız .Sizlere kaliteli bir pvp sunmak için sitemiz  gerekenleri yapmaktadır.

Eyer sizde bir metin2 pvp serverler oyuncusuysanız ve sunucu arıyorsanız sitemize uğrayabilirsiniz. Beğendiğiniz sunuculara oy vererek sunucuların daha çok yükselmesini desteklemiş olursunuz. Siz bir pvp serverlar sahibi iseniz sitemize pvp serverinizi koyabilir ve oyuncuyu daha rahat çekebilirsiniz.