MÜKEMMEL İNCELİK VE PROFESYONEL KALİTESİ İLE LC TV

            Televizyonlar siyah- beyaz olarak kullanılmaya başlandığı dönemlerin üzerinden geçen zamanlar sonrasında günümüzde entegre özellikleri ile üç boyutlu görüntü özellikleri ile oldukça farklı boyutlarda değerlendirilmektedir. Özellikle LG TV modelleri pek çok farklı özelliği bir arada barındırarak profesyonel kullanımlar ortaya çıkarmaktadır. Ekran özelliklerine bakıldığında artık pek çok firmanın kullandığı gibi Led ekranlar dikkatleri çekmekte ve backgraund ışıklandırma sistemi ile çok daha az enerji ile çok daha mükemmel görüntü sunmaktadırlar.

Hatta artık oled televizyonlarda görmeye başladık. Kıvırılabilir ekranları ile daha ince olan ve az enerji tüketen bu modellerde çok daha yüksek teknolojiler kullanılmaktadır. Televizyonların özelliklerine bakıldığında ise 3D TV, Curved, dâhili uydu alıcı, Smart tv ve wi-fi özelliklerinin birini ya da bir kaçını içerebilir. Ekran ölçüleri de giderek büyümekte ve 49 inç ekranlardan başlayan boyutlar 79 inç ekranlara kadar ulaşabilmektedir. Hd özelliklerine baktığımızda ise 4K Ultra Hd, Full HD, HD Ready gibi özelliklerde seçilebilmektedir. LG TV geleceğin teknolojisini evinize getirmekte ve ekran yenileme hızlarına bakıldığında 50 Hz olabilen özelliklerin haricinde 2000 Hz özelliklerde olabilen özelliklerde görülebilmektedir. Mükemmel ekran görünümleri oluşmakta ve HD görüntü kalitesi ile ekranlar artık gerçeklik sunmaktadır.

Televizyon kategorisi altında pek çok marka bulunmakta ve Lg markalara ulaşmak adına http://www.bilio.com/led-lcd-oled-tv-c3164/lg/ linkini tıklayarak farklı sitelerin sunduğu fiyatları aynı ekran üzerinde listeleyebilirsiniz.