Geçen yıl defalarca yılın spor oyunu seçilmiş NBA 2K serisinin daha da gelişmiş son oyunu NBA 2K14 basketbolseverler için şüphesiz en iyi seçenek! Üstelik Anadolu Efes ve Fenerbahçe Ülker’li Euroleague içeriğiyle.

KUTU ARKASI

Dünyanın en büyük ve en iyi NBA oyunu markası NBA 2K14 ile geri dönüyor. Geçen yıl 38 kez Yılın En İyi Spor Oyunu ödülünün sahibi olan seri, 2K14 ile çıtayı bir seviye daha yükseltiyor. Bu yıl 2K ile ligin dominant gücü LeBron James güçlerini birleştiriyor. Kral tarafından seçilen soundrack’i, yeni Pro Stick’i destekleyen rafine kontrolleri, Crews’in dönüşü, yeni özel yetenek hareketleri, geçiştirilmiş defansı ve daha fazlasıyla NBA 2K14 yeni standartları belirlemek için geliyor.

Öne çıkan özellikler

Dinamik oyuncu listeleri: Oyuncu özellikleri ve eğilimleri gerçek hayattaki başarılara ve başarısızlıklara göre günlük olarak otomatik güncelleniyor. Artık NBA’de oynanan her maç sizin oyununuzu da etkiliyor.

Kral James’in soundtrack’i: LeBron James tarafından bizzat seçilen, Jay Z, Eminem, The Black Keys, Daft Punk ve çok daha fazlasını içeren müzik listesi.

Pro Stick: Pro Stick kontrolü ile gösterişli hareketleri, olanaksız atışları ve görmeden atılan pasları en isabetli şekilde gerçekleştirin. Uzak ara yaratılmışi en gelişmiş basketbol kontrolleri.

Kişiye özel yetenekler: 6 yeni özel yetenek her bir NBA oyuncusunun şahsi özellikleri olabilecek en gerçekçi şekilde oyuna uyarlanmış durumda.

Özel stiller: Yeni atış, smaç ve turnike şekilleri, top sürme hareketleri, serbest atışlar, oyun içi inrolar, geri koşmalar, sevinçler ve çok daha fazlası.

İçerik derinliği: Oyunun neredeyse her tarafındaki büyük yeniliklerin yanı sıra NBA 2K14 daha önceki basketbol oyunlarından çok daha fazla animasyon içermekte (3000 yeni animasyon).

NBA 2K14 00000 NBA 2K14 0000 NBA 2K14 000 NBA 2K14 00

Oyun Künyesi

Türü:Spor

Geliştirici:Visual Conc.

Dağıtıcı:2K Games

Yaş Sınırı:3+

Çıkış Tarihi:10.2013

İşletim Sis:Win.

Sistem Gereksinimleri

Önerilen
Ses kartı DirectX 9.0c
Ekran kartı Radeon HD 2400 / nVidia 6800 GT (128 MB) (Shader Model 3.0 destekli)
Sabit disk alanı 8 GB
RAM 512 MB (Windows Vista / 7 / 8 için 1 GB)
İşletim sistemi Pentium 4 2.4 GHz Single Core veya dengi (Windows Vista / 7 / 8 için 2.8 GHz)